Skip to main content
  1. Szczypce do obcinania opasek zaciskowych.
    • Szczypce do obcinania opasek zaciskowych.

    • Klucz imbusowy 3 mm do śrub M5

    • Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3

    • Klucz imbusowy 2 mm do wyrównania nakrętek

  2. Przygotuj następujące części do montażu ramy YZ: Profile aluminiowe (4x)
    • Przygotuj następujące części do montażu ramy YZ:

    • Profile aluminiowe (4x)

    • Aluminiowa rama (1x)

    • Śruba M5x16r (16x)

    • Zanim przejdziesz dalej, umieść ramę na PŁASKIEJ POWIERZCHNI (jest to bardzo ważne).

  3. Weź DŁUŻSZE profile aluminiowe i umieść je obok ramy. Upewnij się, że logo PRUSA na ramie (u góry po lewej) JEST WIDOCZNE! Uwaga: wkręty są wkładane od przeciwnej strony ramy. Jeżeli musisz ją obrócić, upewnij się, że profile aluminiowe są po właściwej stronie.
    • Weź DŁUŻSZE profile aluminiowe i umieść je obok ramy.

    • Upewnij się, że logo PRUSA na ramie (u góry po lewej) JEST WIDOCZNE!

    • Uwaga: wkręty są wkładane od przeciwnej strony ramy. Jeżeli musisz ją obrócić, upewnij się, że profile aluminiowe są po właściwej stronie.

    • Upewnij się, że używasz właściwych otworów, patrz druga ilustracja. Użyj śrub M5 do połączenia profili z ramą. Dokręcić nieznacznie śruby za pomocą klucza imbusowego!

    • Teraz dokręć całkowicie śruby PO PRZEKĄTNEJ - patrz ostatnia ilustracja. Dokręć jedną parę śrub i przejdź do następnej pary. Następnie przejdź do drugiego dłuższego profilu.

  4. Weź KRÓTSZE profile aluminiowe i umieść je obok ramy. Krótkie profile aluminiowe muszą być umieszczone po stronie ramy, na której logo PRUSA (u góry po lewej) JEST NIEWIDOCZNE. Uwaga: wkręty są wkładane od przeciwnej strony ramy. Jeżeli musisz ją obrócić, upewnij się, że profile aluminiowe są po właściwej stronie.
    • Weź KRÓTSZE profile aluminiowe i umieść je obok ramy.

    • Krótkie profile aluminiowe muszą być umieszczone po stronie ramy, na której logo PRUSA (u góry po lewej) JEST NIEWIDOCZNE.

    • Uwaga: wkręty są wkładane od przeciwnej strony ramy. Jeżeli musisz ją obrócić, upewnij się, że profile aluminiowe są po właściwej stronie.

    • Upewnij się, że używasz właściwych otworów, patrz druga ilustracja. Użyj śrub M5x16, aby połączyć profile z ramą. Śruby dokręć lekko!

    • Teraz dokręć całkowicie śruby PO PRZEKĄTNEJ - patrz ostatnia ilustracja. Dokręć jedną parę śrub i przejdź do następnej pary. Następnie przejdź do drugiego krótszego profilu.

  5. Zanim przejdziemy do następnego kroku, sprawdź wszystko raz jeszcze. BARDZO WAŻNE jest umieszczenie profili po właściwej stronie ramy.
    • Zanim przejdziemy do następnego kroku, sprawdź wszystko raz jeszcze. BARDZO WAŻNE jest umieszczenie profili po właściwej stronie ramy.

    • Długie profile aluminiowe powinny być po tej stronie ramy, na której widoczne jest logo Prusa, upewnij się też, że dłuższe profile są bliżej siebie niż krótsze.

    • Krótkie profile aluminiowe powinny być po tej stronie ramy, która nie ma logo Prusa, upewnij się też, że krótsze profile są dalej siebie niż dłuższe.

  6. Dla następnych kroków przygotuj: Przednia płyta (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Przednia płyta (1x)

    • Tylna płyta (1x)

    • Śruba M5x16r (16x)

    • Uchwyty zasilacza M3nE (2x)

    • Możesz dokręcić śruby M5x16r dołączonym do zestawu kluczem imbusowym lub kluczem dynamometrycznym. Zalecany moment dokręcania to 4.5Nm (40 lb-in).

  7. Obróć ramę dłuższymi profilami do siebie. Umieść przednią płytę ramy przy profilach i wkręć śruby M5x16r, ale na tym etapie NIE DOKRĘCAJ ICH CAŁKOWICIE!
    • Obróć ramę dłuższymi profilami do siebie.

    • Umieść przednią płytę ramy przy profilach i wkręć śruby M5x16r, ale na tym etapie NIE DOKRĘCAJ ICH CAŁKOWICIE!

    • Teraz dokręć całkowicie śruby PO PRZEKĄTNEJ - patrz druga ilustracja. Dokręć jedną parę śrub i przejdź do następnej pary. Następnie przejdź do drugiego dłuższego profilu.

  8. Są dwa rodzaje zasilaczy, z różnymi rodzajami mocowania. Upewnij się, że podążasz za właściwą instrukcją!!!
    • Są dwa rodzaje zasilaczy, z różnymi rodzajami mocowania. Upewnij się, że podążasz za właściwą instrukcją!!!

    • Nowy zasilacz w czarnej obudowie (uchwyty zasilacza w bocznym rowku profilu)

    • Poprzednia wersja zasilacza w srebrnej obudowie (uchwyty zasilacza w górnym rowku profilu)

    • Znajdź w paczce swój zasilacz.

  9. TO JEST BARDZO WAŻNY KROK! Niewłaściwe umieszczenie mocowań zasilacza doprowadzi do późniejszych problemów. Ten krok dotyczy tylko zasilacza w kolorze CZARNYM!!! Obróć wstępnie zmontowaną ramę YZ i obróć krótszymi profilami do siebie.
    • TO JEST BARDZO WAŻNY KROK! Niewłaściwe umieszczenie mocowań zasilacza doprowadzi do późniejszych problemów.

    • Ten krok dotyczy tylko zasilacza w kolorze CZARNYM!!!

    • Obróć wstępnie zmontowaną ramę YZ i obróć krótszymi profilami do siebie.

    • Umieść uchwyty zasilacza (M3nE) w profilu aluminiowym - w bocznym rowku. Upewnij się, że to właściwy profil. Porównaj z ilustracją.

    • Dokładna pozycja uchwytów zasilacza nie ma w tym momencie znaczenia - ustawimy je później.

  10. TO JEST BARDZO WAŻNY KROK! Niewłaściwe umieszczenie mocowań zasilacza doprowadzi do późniejszych problemów. Ten krok dotyczy tylko zasilacza w kolorze SREBRNYM!!! Obróć wstępnie zmontowaną ramę YZ krótszymi profilami do siebie.
    • TO JEST BARDZO WAŻNY KROK! Niewłaściwe umieszczenie mocowań zasilacza doprowadzi do późniejszych problemów.

    • Ten krok dotyczy tylko zasilacza w kolorze SREBRNYM!!!

    • Obróć wstępnie zmontowaną ramę YZ krótszymi profilami do siebie.

    • Umieść uchwyty zasilacza (M3nE) w profilu aluminiowym - w górnym rowku. Upewnij się, że to właściwy profil. Porównaj z ilustracją.

    • Dokładna pozycja uchwytów zasilacza nie ma w tym momencie znaczenia - ustawimy je później.

  11. Upewnij się, że rama jest obrócona krótszymi profilami w Twoją stronę. Umieść tylną płytę ramy przy profilach i wkręć śruby M5x16r, ale na tym etapie NIE DOKRĘCAJ ICH CAŁKOWICIE!
    • Upewnij się, że rama jest obrócona krótszymi profilami w Twoją stronę.

    • Umieść tylną płytę ramy przy profilach i wkręć śruby M5x16r, ale na tym etapie NIE DOKRĘCAJ ICH CAŁKOWICIE!

    • Teraz dokręć całkowicie śruby PO PRZEKĄTNEJ - patrz druga ilustracja. Dokręć jedną parę śrub i przejdź do następnej pary. Następnie przejdź do drugiego krótszego profilu.

  12. Zanim przejdziesz dalej, umieść ramę na PŁASKIEJ POWIERZCHNI (jest to bardzo ważne). Wszystkie części są wycinane i wiercone maszynowo z wysoką precyzją, ale istnieje możliwość wygięcia ich przy nierównym dokręcaniu śrub.
    • Zanim przejdziesz dalej, umieść ramę na PŁASKIEJ POWIERZCHNI (jest to bardzo ważne).

    • Wszystkie części są wycinane i wiercone maszynowo z wysoką precyzją, ale istnieje możliwość wygięcia ich przy nierównym dokręcaniu śrub.

    • Używając dłoni, spróbuj poruszać ramą na boki i sprawdź, czy któryś z rogów podnosi się, czy nie.

    • W przypadku lekkiego wykrzywienia ramy, poluźnij śruby, dociśnij profile do PŁASKIEJ POWIERZCHNI i dokręć z powrotem.

    • WAŻNA INFORMACJA: drukarka jest w stanie skorygować pewny zakres przekoszenia ramy. Postaraj się ustawić geometrię tak dobrze, jak to możliwe, jednak jeśli któryś z narożników wciąż podnosi się, jednak o mniej niż 2 mm (0.08 cala), to możesz przejść dalej.

  13. Uwaga: ten krok jest opcjonalny. Zalecamy montaż nóżek, aby ochronić powierzchnię, na której składasz drukarkę, przed porysowaniem. Jednakże, po ich zamontowaniu, drukarka będzie musiała zostać podniesiona przed każdym obróceniem lub przesunięciem. Na końcu instrukcji składania pojawi się dodatkowy krok, który przypomni o nóżkach antywibracyjnych. Zauważ, że nóżki występują w dwóch wersjach. Twoja paczka może zawierać nową wersję (zaznaczoną kolorem pomarańczowym) lub poprzednią (zaznaczoną na czerwono).
    • Uwaga: ten krok jest opcjonalny. Zalecamy montaż nóżek, aby ochronić powierzchnię, na której składasz drukarkę, przed porysowaniem. Jednakże, po ich zamontowaniu, drukarka będzie musiała zostać podniesiona przed każdym obróceniem lub przesunięciem.

    • Na końcu instrukcji składania pojawi się dodatkowy krok, który przypomni o nóżkach antywibracyjnych.

    • Zauważ, że nóżki występują w dwóch wersjach. Twoja paczka może zawierać nową wersję (zaznaczoną kolorem pomarańczowym) lub poprzednią (zaznaczoną na czerwono).

    • Dla tego kroku przygotuj:'

    • Nowe nóżki antywibracyjne (4x)

    • Poprzednia wersja nóżek antywibracyjnych (4x)

    • Obróć ramę YZ na bok i wsuń nóżkę antywibracyjną. W nowej wersji po prostu wsuń nóżkę i obróć o 90 stopni, aby zablokować ją na miejscu. W poprzedniej wersji wsuń ją pod kątem, a następnie obracaj, aż jej obręcz wskoczy w rowek w profilu aluminiowym.

    • Powtórz ten proces dla wszystkich 4 nóżek. Umieść je ok 2-3 cm od końców profili.

  14. Dla następnych kroków przygotuj: Y-rod-holder (uchwyt pręta osi Y) (4x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Y-rod-holder (uchwyt pręta osi Y) (4x)

    • Śruba M3x10 (8x)

    • Nakrętka kwadratowa M3nS (8x)

  15. Weź uchwyt silnika osi Y i umieść w nim dwie nakrętki M3nS. Upewnij się, że nakrętki są wsunięte do samego końca. Możesz użyć szczypiec, JEDNAK zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić części drukowanej. Jeśli nie możesz wcisnąć nakrętek, nie używaj nadmiernej siły. Najpierw sprawdź, czy w otworach nie ma żadnych przeszkód.
    • Weź uchwyt silnika osi Y i umieść w nim dwie nakrętki M3nS.

    • Upewnij się, że nakrętki są wsunięte do samego końca. Możesz użyć szczypiec, JEDNAK zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić części drukowanej.

    • Jeśli nie możesz wcisnąć nakrętek, nie używaj nadmiernej siły. Najpierw sprawdź, czy w otworach nie ma żadnych przeszkód.

    • Ustaw nakrętki w odpowiedniej pozycji używając klucza imbusowego 2 mm.

    • Powtórz ten krok dla pozostałych uchwytów.

  16. Najpierw weź  przednie uchwyty osi Y i umieść je na dłuższych profilach, otwory na śruby muszą być skierowane do góry. Obróć części wydrukowane tak, aby otwory na śruby były skierowane w kierunku przedniej płyty. Przymocuj przednie uchwyty dwiema śrubami M3x10. Przykręć śruby równo, ale nie dokręcaj ich całkowicie - zrobimy to później.
    • Najpierw weź przednie uchwyty osi Y i umieść je na dłuższych profilach, otwory na śruby muszą być skierowane do góry.

    • Obróć części wydrukowane tak, aby otwory na śruby były skierowane w kierunku przedniej płyty.

    • Przymocuj przednie uchwyty dwiema śrubami M3x10. Przykręć śruby równo, ale nie dokręcaj ich całkowicie - zrobimy to później.

    • Następnie weź tylne uchwyty osi Y i przykręć je do tylnej płyty używając śrub M3x10 (strona z krótszymi profilami aluminiowymi). Przykręć śruby równo, ale nie dokręcaj ich całkowicie - zrobimy to później.

    • Jeśli nakrętki M3nS wypadają, to obróć ramę do góry nogami, przykręć części drukowane śrubami i obróć ramę z powrotem.

  17. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Uchwyt koła pasowego osi Y (1x)

    • Śruba M3x18 (1x)

    • Śruba M3x10 (2x)

    • Nakrętka samokontrująca M3nN (1x)

    • M3n (2x)

    • Łożysko 623h w obudowie (1x)

  18. Weź uchwyt koła pasowego osi Y (Y-belt-idler) i wsuń dwie nakrętki M3n z góry. Obróć uchwyt i umieść nakrętkę samokontrującą M3nN. Plastikowy pierścień wewnątrz nakrętki musi być skierowany w Twoją stronę. OSTROŻNIE - nie dokręcaj śruby zbyt mocno, aby nie uszkodzić części drukowanej!
    • Weź uchwyt koła pasowego osi Y (Y-belt-idler) i wsuń dwie nakrętki M3n z góry.

    • Obróć uchwyt i umieść nakrętkę samokontrującą M3nN. Plastikowy pierścień wewnątrz nakrętki musi być skierowany w Twoją stronę. OSTROŻNIE - nie dokręcaj śruby zbyt mocno, aby nie uszkodzić części drukowanej!

    • Upewnij się, że nakrętki są wsunięte do końca.

    • Jeśli nie możesz włożyć nakrętki M3 do końca to nie używaj nadmiernej siły. Wkręć dłuższą śrubę M3 z drugiej strony i dokręcaj ją aż dociągniesz nakrętkę do dna gniazda. Uważaj aby nie uszkodzić uchwytu przez zbyt mocne dokręcenie śruby!

  19. Włóż przygotowane łożysko w obudowie do uchwytu koła pasowego osi Y. Kierunek umieszczenia koła pasowego nie ma znaczenia.
    • Włóż przygotowane łożysko w obudowie do uchwytu koła pasowego osi Y.

    • Kierunek umieszczenia koła pasowego nie ma znaczenia.

    • Zabezpiecz koło pasowe śrubą M3x18. Nie dokręcaj całkowicie śruby.

    • Spróbuj obrócić koło pasowe palcami i upewnij się, że obraca się bez przeszkód. Jeżeli to konieczne, ustaw docisk śrubą.

  20. Obróć ramę dłuższymi profilami do siebie.
    • Obróć ramę dłuższymi profilami do siebie.

    • Weź uchwyt koła pasowego osi Y i umieść go na przedniej płycie. Zwróć uwagę, że na części znajduje się znaczek (kółko), który powinien być widoczny od góry.

    • Dokręć uchwyt koła pasowego osi Y (Y-belt-idler) dwoma śrubami M3x10. Dokręcaj śruby aż część drukowana nie dosięgnie powierzchni płyty.

    • Tutaj metoda różni się do montażu MK3. Podążaj dokładnie za instrukcjami w tym kroku.

  21. Dla następnych kroków przygotuj: Silnik osi Y (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Silnik osi Y (1x)

    • Uchwyt silnika osi Y (1x)

    • Śruba M3x10 (4x)

    • Nakrętka M3n (2x)

    • Upewnij się, że masz przygotowany właściwy silnik - jest on oznaczony etykietą na spodzie obudowy. Każdy silnik ma przewody o innej długości.

  22. Weź uchwyt silnika osi Y i umieść w nim dwie nakrętki M3n. Jeśli nie możesz wcisnąć nakrętek, nie używaj nadmiernej siły. Użyj śruby M3 z drugiej strony i dokręć ją.
    • Weź uchwyt silnika osi Y i umieść w nim dwie nakrętki M3n.

    • Jeśli nie możesz wcisnąć nakrętek, nie używaj nadmiernej siły. Użyj śruby M3 z drugiej strony i dokręć ją.

    • Umieść uchwyt silnika osi Y (Y-motor-holder) na silniku i upewnij się, że kierunek części jest taki, jak na ilustracji (odnieś się do przewodów silnika).

    • Używając dwóch śrub M3x10, skręć uchwyt i silnik razem.

  23. Weź uchwyt silnika osi Y i umieść go na tylnej płycie (krótkie profile).
    • Weź uchwyt silnika osi Y i umieść go na tylnej płycie (krótkie profile).

    • Upewnij się, że silnik jest skierowany we właściwym kierunku - wałek musi znajdować się po stronie uchwytów zasilacza. Weź pod uwagę, że pozycja różni się w zależności od wersji zasilacza.

    • Zabezpiecz uchwyt silnika osi Y za pomocą dwóch śrub M3x10.

  24. Dla następnych kroków przygotuj: Wózek osi Y (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Wózek osi Y (1x)

    • Ucho gwintowane (U-bolt) (3x)

    • Łożysko liniowe (3x)

    • Nakrętka samokontrująca M3nN (6x)

    • Paczka z drukarką zawiera smar, który jest przeznaczony do bieżącego utrzymania drukarki. Nie musisz używać go teraz, ponieważ łożyska są już nasmarowane. Mamy specjalny poradnik opisujący czyszczenie i smarowanie drukarki. Zobacz Printer maintenance tips

    • Dla właścicieli MK2/s: wózek osi Y jest teraz częściowo symetryczny, więc pozycja znacznika w postaci kropki nie ma znaczenia dla umieszczenia łożysk.

  25. Przy umieszczaniu łożysk osi Y, upewnij się, że są one umieszczone w sposób pokazany na ilustracji. Jedna z bieżni łożyska (rząd kulek) musi być w linii z wycięciem pod łożysko!
    • Przy umieszczaniu łożysk osi Y, upewnij się, że są one umieszczone w sposób pokazany na ilustracji. Jedna z bieżni łożyska (rząd kulek) musi być w linii z wycięciem pod łożysko!

    • Ten sposób umieszczenia łożyska musi być zastosowany dla wszystkich 3 łożysk wózka osi Y!

  26. To jest BARDZO WAŻNY krok montażu, który może znacząco wpłynąć na działanie drukarki. PROSZĘ uważnie przeczytaj poniższy tekst! Umieść wózek osi Y na płaskiej powierzchni. Kierunek nie ma znaczenia. Umieść łożysko liniowe w wycięciu i zabezpiecz je za pomocą ucha gwintowanego.
    • To jest BARDZO WAŻNY krok montażu, który może znacząco wpłynąć na działanie drukarki. PROSZĘ uważnie przeczytaj poniższy tekst!

    • Umieść wózek osi Y na płaskiej powierzchni. Kierunek nie ma znaczenia.

    • Umieść łożysko liniowe w wycięciu i zabezpiecz je za pomocą ucha gwintowanego.

    • Przytrzymaj gwintowane ucho kciukiem i odwróć wózek. Umieść nakrętki na końcówkach ucha.

    • Dokręć nakrętki, ale UPEWNIJ SIĘ, że obie są dokręcone równomiernie. DOKRĘCAJ TYLKO DO MOMENTU, KIEDY NAKRĘTKI ZETKNĄ SIĘ Z POWIERZCHNIĄ WÓZKA OSI Y!!!. Dokończymy dokręcanie w następnym kroku.

    • Powtórz te kroki dla pozostałych dwóch łożysk.

    • Zbyt mocne dokręcenie nakrętek prowadzi do deformacji łożyska i problemów z tym związanych. Postępuj zgodnie z instrukcjami.

  27. Ponownie upewnij się, że nakrętki są dokręcone równo i dokładnie przylegają do powierzchni. Upewnij się, że łożysko jest umieszczone na środku, zarówno w kierunku poprzecznym jak i wzdłużnym. Jeśli nie, poluźnij nakrętki, przesuń je i dokręć nakrętki z powrotem.
    • Ponownie upewnij się, że nakrętki są dokręcone równo i dokładnie przylegają do powierzchni.

    • Upewnij się, że łożysko jest umieszczone na środku, zarówno w kierunku poprzecznym jak i wzdłużnym. Jeśli nie, poluźnij nakrętki, przesuń je i dokręć nakrętki z powrotem.

    • Kiedy będziesz gotowy, obróć każdą nakrętkę za pomocą szczypiec , ale tylko o 90 °. To wystarczy, aby unieruchomić łożysko bez jego deformacji.

    • Powtórz te kroki dla pozostałych dwóch łożysk.

  28. Weź wszystkie pręty liniowe i porównaj ich długości. Do wózka osi Y potrzebujesz prętów średnich (330 mm). TERAZ ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Z wyczuciem wsuń pręty liniowe w łożyska - nie rób tego na siłę i nie przekrzywiaj prętów!
    • Weź wszystkie pręty liniowe i porównaj ich długości. Do wózka osi Y potrzebujesz prętów średnich (330 mm).

    • TERAZ ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Z wyczuciem wsuń pręty liniowe w łożyska - nie rób tego na siłę i nie przekrzywiaj prętów!

    • Jeśli nie możesz łatwo przesunąć wałka liniowego, sprawdź, czy oba łożyska są odpowiednio ustawione.

    • Jeśli zdarzy się, że z łożysk wypadną kulki - policz je. Jedna lub dwie nie zaszkodzą, ale jeśli wypadło więcej, rozważ zamówienie nowych łożysk.

  29. Umieść wózek osi Y z prętami liniowymi w ramie YZ. Upewnij się, że dwa łożyska są po lewej stronie (zobacz ilustrację). Za pomocą kciuka wciśnij pręty liniowe wewnątrz wszystkich czterech uchwytów. Nie używaj nadmiernej siły.
    • Umieść wózek osi Y z prętami liniowymi w ramie YZ. Upewnij się, że dwa łożyska są po lewej stronie (zobacz ilustrację).

    • Za pomocą kciuka wciśnij pręty liniowe wewnątrz wszystkich czterech uchwytów. Nie używaj nadmiernej siły.

    • Ponownie sprawdź właściwe umieszczenie łożysk!!!

  30. Znajdź opakowanie z opaskami zaciskowymi i wyjmij 4 sztuki. Wsuń opaskę zaciskową w przeznaczony do tego otwór w uchwycie. Połącz opaskę zaciskową i zaciśnij ją. Główka służąca do zapinania powinna znajdować się wewnątrz ramy.
    • Znajdź opakowanie z opaskami zaciskowymi i wyjmij 4 sztuki.

    • Wsuń opaskę zaciskową w przeznaczony do tego otwór w uchwycie.

    • Połącz opaskę zaciskową i zaciśnij ją. Główka służąca do zapinania powinna znajdować się wewnątrz ramy.

    • Użyj obcążków do obcięcia reszty opaski.

    • Powtórz ten krok we wszystkich czterech rogach.

  31. WAŻNE: Prawidłowe ustawienie prętów liniowych ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia hałasu i ogólnego tarcia. Upewnij się, że śrubki M3x10 są poluzowane na tyle, aby części drukowane można było poruszyć. Przesuwaj wózek osi Y w przód i w tył na całej długości prętów liniowych, aby je wyrównać.
    • WAŻNE: Prawidłowe ustawienie prętów liniowych ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia hałasu i ogólnego tarcia.

    • Upewnij się, że śrubki M3x10 są poluzowane na tyle, aby części drukowane można było poruszyć.

    • Przesuwaj wózek osi Y w przód i w tył na całej długości prętów liniowych, aby je wyrównać.

    • Następnie przesuń wózek osi Y do przedniej płyty i dokręć przednie uchwyty prętów.

    • Przesuń wózek osi Y do tylnej płyty i dokręć tylne uchwyty prętów.

  32. Na wale silnika znajduje się płaska część, obróć ją tak, jak na pierwszej ilustracji. Zwróć uwagę na kierunek strzałek. Umieść koło zębate GT2-16 na wałku silnika osi Y tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Nie dociskaj koła zębatego do silnika. Zostaw odstęp, aby koło mogło się obracać swobodnie.
    • Na wale silnika znajduje się płaska część, obróć ją tak, jak na pierwszej ilustracji. Zwróć uwagę na kierunek strzałek.

    • Umieść koło zębate GT2-16 na wałku silnika osi Y tak, jak jest to pokazane na ilustracji.

    • Nie dociskaj koła zębatego do silnika. Zostaw odstęp, aby koło mogło się obracać swobodnie.

    • Jedna ze śrub musi być skierowana bezpośrednio na płaską część na wale. Lekko dokręć pierwszą śrubę.

    • Obróć wałek i dokręć lekko drugą śrubę.

    • Nie dokręcaj mocno koła zębatego, dojdziemy do tego później.

  33. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Y-belt-holder (uchwyt paska osi Y) (1x) mniejszy z dwóch

    • Y-belt-tensioner (napinacz paska osi Y) (1x) większy z dwóch

    • Pasek osi Y 650 mm (1x)

    • Śruba M3x30 (1x)

    • Śruba M3x10 (4x)

    • Nakrętka samokontrująca M3nN (1x)

    • Nakrętka M3n (2x)

  34. Weź uchwyt paska osi Y (Y-belt-holder) (mniejszą z dwóch drukowanych części). Wsuń nakrętkę M3n do samego końca.
    • Weź uchwyt paska osi Y (Y-belt-holder) (mniejszą z dwóch drukowanych części).

    • Wsuń nakrętkę M3n do samego końca.

    • Wsuń nakrętkę samokontrującą M3nN do samego końca.

    • Użyj techniki wciągania nakrętki.

  35. Zegnij końcówkę paska wokół śruby M3x10. Wciśnij ją w uchwyt tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Użyj do tego klucza imbusowego. Upewnij się, że zarówno zgięcie paska jak i jego końcówka są wciśnięte w część drukowaną.
    • Zegnij końcówkę paska wokół śruby M3x10.

    • Wciśnij ją w uchwyt tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Użyj do tego klucza imbusowego.

    • Upewnij się, że zarówno zgięcie paska jak i jego końcówka są wciśnięte w część drukowaną.

    • Ząbki paska muszą być skierowane do góry!

    • Dokręcaj aż śruba znajdzie się w nakrętce - nie dokręcaj jej zbyt mocno, aby nie zdeformować paska.

    • Przytrzymaj nakrętkę z drugiej strony, aż śruba dosięgnie gwintu.

  36. Przykręć uchwyt paska osi Y (Y-belt-holder) do wózka osi Y (Y-carriage) śrubą M3x10. Dokręcając śrubę obserwuj, czy część drukowana jest równoległa do "osi" pomiędzy silnikiem osi Y (Y-motor) a uchwytem koła pasowego osi Y (Y-belt-idler). Użyj otworu po lewej stronie - patrz ilustracja. Poprowadź pasek wzdłuż osi Y, wokół kółka zębatego na silniku osi Y (Y-motor) i z powrotem.
    • Przykręć uchwyt paska osi Y (Y-belt-holder) do wózka osi Y (Y-carriage) śrubą M3x10. Dokręcając śrubę obserwuj, czy część drukowana jest równoległa do "osi" pomiędzy silnikiem osi Y (Y-motor) a uchwytem koła pasowego osi Y (Y-belt-idler).

    • Użyj otworu po lewej stronie - patrz ilustracja.

    • Poprowadź pasek wzdłuż osi Y, wokół kółka zębatego na silniku osi Y (Y-motor) i z powrotem.

    • Upewnij się, że pasek przebiega wewnątrz ramy, nie pod nią!

    • Poprowadź pasek przez uchwyt kółka pasowego (Y-belt-idler) i z powrotem do środka wózka osi Y (Y-carriage).

  37. Weź napinacz paska osi Y (Y-belt-tensioner) (większą z dwóch drukowanych części). Wsuń nakrętkę M3n do samego końca. Użyj techniki wciągania nakrętki.
    • Weź napinacz paska osi Y (Y-belt-tensioner) (większą z dwóch drukowanych części).

    • Wsuń nakrętkę M3n do samego końca.

    • Użyj techniki wciągania nakrętki.

    • Zegnij drugą końcówkę paska i wciśnij ją w uchwyt tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Użyj do tego klucza imbusowego.

    • Upewnij się, że zarówno zgięcie paska jak i jego końcówka są wciśnięte w część drukowaną.

    • Ząbki paska muszą być skierowane do góry!

    • Dokręcaj aż śruba znajdzie się w nakrętce - nie dokręcaj jej zbyt mocno, aby nie zdeformować paska.

    • Przytrzymaj nakrętkę z drugiej strony, aż śruba dosięgnie gwintu.

  38. Przykręć napinacz paska osi Y (Y-belt-tensioner) do wózka osi Y (Y-carriage) śrubą M3x10. Nie dokręcaj śruby do końca, będziemy musieli ustawić pozycję części drukowanej. Użyj otworu po prawej stronie - patrz ilustracja.
    • Przykręć napinacz paska osi Y (Y-belt-tensioner) do wózka osi Y (Y-carriage) śrubą M3x10. Nie dokręcaj śruby do końca, będziemy musieli ustawić pozycję części drukowanej.

    • Użyj otworu po prawej stronie - patrz ilustracja.

    • Wsuń śrubę M3x30 przez obydwie części drukowane. Dokręcaj aż nie przejdzie przez nakrętkę samokontrującą M3nN.

  39. Upewnij się, że pasek jest umieszczony w "osi" drukarki. Górna i dolna część paska powinny być do siebie równoległe (przebiegać równo ponad sobą).
    • Upewnij się, że pasek jest umieszczony w "osi" drukarki. Górna i dolna część paska powinny być do siebie równoległe (przebiegać równo ponad sobą).

    • Aby ustawić pozycję paska, poluźnij śrubki na uchwycie koła pasowego i przesuwaj go delikatnie, aż uzyskasz odpowiednie ustawienie.

    • Dokręć obydwie śrubki na uchwycie koła.

  40. Za pomocą palca lewej ręki naciśnij na pasek. Do zagięcia paska powinna być potrzebna jakaś siła, ALE nie należy próbować nadmiernie rozciągać paska, ponieważ może to spowodować uszkodzenie drukarki. Napięcie paska możesz regulować kręcąc śrubą M3x30 od spodu wózka osi Y (Y-carriage).
    • Za pomocą palca lewej ręki naciśnij na pasek. Do zagięcia paska powinna być potrzebna jakaś siła, ALE nie należy próbować nadmiernie rozciągać paska, ponieważ może to spowodować uszkodzenie drukarki.

    • Napięcie paska możesz regulować kręcąc śrubą M3x30 od spodu wózka osi Y (Y-carriage).

    • Dokręcając śrubę, zbliżasz części do siebie, co powoduje naprężanie paska.

    • Odkręcając śrubę, części oddalają się od siebie, co powoduje luzowanie paska.

  41. Użyj metody opisanej poniżej, aby sprawdzić, czy pasek jest prawidłowo naciągnięty. Przytrzymaj szczypcami wałek silnika osi Y.
    • Użyj metody opisanej poniżej, aby sprawdzić, czy pasek jest prawidłowo naciągnięty.

    • Przytrzymaj szczypcami wałek silnika osi Y.

    • Przesuń wózek osi X w kierunku silnika osi X. Nie używaj nadmiernej siły.

    • Jeśli pasek jest prawidłowo napięty, poczujesz opór a wózek osi Y pozostanie nieruchomy. Jeżeli pasek będzie zbyt luźny, zdeformuje się (stworzy "falę") i przeskoczy na kole zębatym.

    • Po prawidłowym ustawieniu naprężenia paska, dokręć śrubę M3x10.

  42. Ostrożnie i po cichu otwórz paczkę z misiami Haribo. Szelest może zwabić okoliczne drapieżniki!
    • Ostrożnie i po cichu otwórz paczkę z misiami Haribo. Szelest może zwabić okoliczne drapieżniki!

    • Musisz podzielić żelki na 8 grup, zgodnie z ilością kolejnych rozdziałów.

    • Każdy rozdział wymaga dokładnej ilości żelków - patrz ilustracja.

    • Oś Y wymaga zjedzenia 15% misiów.

  43. Oś Y gotowa, dobra robota!
    • Oś Y gotowa, dobra robota!

    • Sprawdź po raz ostatni poprawność montażu - patrz ilustracja.

    • Podczas przesuwania wózka osi Y powinien być wyczuwalny lekki opór. Jest on spowodowany napiętym paskiem oraz oporem silnika.

    • Gotowe? Przejdźmy do 3. Montaż osi X

Finish Line

5 other people completed this guide.

Dozuki System

Member since: 09/24/2009

726 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 3

Past 7 Days: 47

Past 30 Days: 126

All Time: 829