Klucze płaskie 13/17 mm
  • Klucze płaskie 13/17 mm

  • Płaski śrubokręt 3,6 mm

  • Małe szczypce uniwersalne (kombinerki)

  • Klucze imbusowe 2,5 i 1,5 mm

Add Comment

Y-axis-corners (rogi osi Y) Y-belt-holder (uchwyt na pasek osiY)
  • Y-axis-corners (rogi osi Y)

  • Y-belt-holder (uchwyt na pasek osiY)

  • Y-motor-holder (uchwyt na silnik osi Y, może wyglądać tak jak na drugim obrazku)

  • Y-idler (uchwyt rolki napinającej osi Y)

  • PSU-Y-part (uchwyt zasilacza)

Add Comment

Proszę użyć nakrętek M10n (14 szt.), podkładek M10w (12 szt.) i prętów gwintowanych M10 (2 szt.). Należy wkręcić nakrętki, podkładki, rogi osi Y i uchwyt zasilacza na pręt, zgodnie z rysunkiem. Przerwa między podkładką za kontrnakrętkami i wydrukowaną częścią powinna wynosić 100 mm.
  • Proszę użyć nakrętek M10n (14 szt.), podkładek M10w (12 szt.) i prętów gwintowanych M10 (2 szt.).

  • Należy wkręcić nakrętki, podkładki, rogi osi Y i uchwyt zasilacza na pręt, zgodnie z rysunkiem.

  • Przerwa między podkładką za kontrnakrętkami i wydrukowaną częścią powinna wynosić 100 mm.

  • 2 nakrętki trzeba przykręcić tak, żeby były naprzeciw siebie (kontrnakrętki).

  • Należy pamiętać, że między częściami nie ma żadnej przerwy, muszą do siebie pasować.

  • W celu ustawienia podstawowego rozstawienia części Y-corner można tymczasowo nałożyć pręty okrągłe (patrz krok 10).

Add Comment

Należy użyć nakrętek M8n (8 szt.), podkładek M8w (8 szt.) i prętów gwintowanych M8 (2 szt.). Trzeba wkręcić nakrętki na pręty z podkładkami i uchwytem na silnik zgodnie z rysunkiem.
  • Należy użyć nakrętek M8n (8 szt.), podkładek M8w (8 szt.) i prętów gwintowanych M8 (2 szt.).

  • Trzeba wkręcić nakrętki na pręty z podkładkami i uchwytem na silnik zgodnie z rysunkiem.

  • Uchwyt na silnik powinien być mniej więcej na środku prętu gwintowanego. W tej chwili dokładne ułożenie nie jest ważne.

  • Uchwyt na silnik musi być prawidłowo zorientowany.

Add Comment

Należy użyć nakrętek M8n (6 szt.), podkładek M8w (6 szt.) i prętów gwintowanych M8 2 (szt). Proszę wkręcić nakrętki z podkładkami i uchwytem rolki napinającej na pręty zgodnie z rysunkiem.
  • Należy użyć nakrętek M8n (6 szt.), podkładek M8w (6 szt.) i prętów gwintowanych M8 2 (szt).

  • Proszę wkręcić nakrętki z podkładkami i uchwytem rolki napinającej na pręty zgodnie z rysunkiem.

  • Uchwyt rolki napinającej powinien być mniej więcej na środku pręta gwintowanego. W tym momencie dokładne ustawienie nie jest ważne.

Add Comment

Należy użyć nakrętek M8n (8 szt.) i podkładek M8w (8 szt.). Przednia strona osi Y Tylna strona osi Y
  • Należy użyć nakrętek M8n (8 szt.) i podkładek M8w (8 szt.).

  • Przednia strona osi Y

  • Tylna strona osi Y

  • Proszę włożyć przednią i tylną stronę osi Y w boczne i przymocować nakrętkami z podkładkami zgodnie z rysunkiem. Na razie nie należy dokręcać nakrętek.

  • Ważne jest prawidłowe ułożenie. Tylna strona osi Y musi być bliżej bocznych kontrnakrętek!

  • Bardzo ważne jest, żeby podstawa miała idealnie prostokątny kształt, żeby wszystkie pręty były równe. W przeciwnym razie nie uda się skalibrować drukarki!

Add Comment

Rama Prusa i3
  • Rama Prusa i3

  • Podstawa osi Y

Add Comment

Należy włożyć podstawę osi Y w ramę jak najbliżej rogów. Proszę wyregulować i dokręcić nakrętki M8n.
  • Należy włożyć podstawę osi Y w ramę jak najbliżej rogów.

  • Proszę wyregulować i dokręcić nakrętki M8n.

  • Trzeba powtórzyć poprzedni krok z drugiej strony podstawy osi Y.

  • Po ustawieniu i dokręceniu podstawa osi Y powinna stawiać minimalny opór przy wkładaniu do ramy.

  • Nakrętki M8n należy dokręcać z wyczuciem, inaczej może dojść do uszkodzenia wydrukowanych części.

Add Comment

W następnych krokach trzeba użyć prętów średniej długości (330 mm).
  • W następnych krokach trzeba użyć prętów średniej długości (330 mm).

Add Comment

Należy włożyć pręt okrągły 8mm w podstawę osi Y. Proszę ustawić i przykręcić nakrętki M10n. Po dokręceniu nakrętek pomiędzy prętem 8mm a rogiem osi Y nie powinna pozostać żadna przerwa.
  • Należy włożyć pręt okrągły 8mm w podstawę osi Y.

  • Proszę ustawić i przykręcić nakrętki M10n.

  • Po dokręceniu nakrętek pomiędzy prętem 8mm a rogiem osi Y nie powinna pozostać żadna przerwa.

  • Trzeba utrzymać odległość 100 mm między podkładką za kontrnakrętkami a Y-corner.

  • Należy usunąć pręty okrągłe 8mm.

Add Comment

Przed rozpoczęciem tego kroku trzeba zapewnić prawidłową orientację posuwu Y. Punkt orientacyjny musi być widoczny i w prawidłowym ułożeniu, zgodnie z obrazkiem (z prawej strony na górze, łożyska od spodu, dwa łożyska na górze). Należy włożyć opaski zaciskowe do posuwu zgodnie z rysunkiem. Proszę włożyć łożyska liniowe w otwory.
  • Przed rozpoczęciem tego kroku trzeba zapewnić prawidłową orientację posuwu Y. Punkt orientacyjny musi być widoczny i w prawidłowym ułożeniu, zgodnie z obrazkiem (z prawej strony na górze, łożyska od spodu, dwa łożyska na górze).

  • Należy włożyć opaski zaciskowe do posuwu zgodnie z rysunkiem.

  • Proszę włożyć łożyska liniowe w otwory.

  • Po stronie z dwoma otworami trzeba umieścić łożyska jak najbliżej środka (należy zwrócić uwagę na to, żeby były równo).

Po stronie z dwoma otworami trzeba umieścić łożyska jak najbliżej środka(tzn jak najbliżej siebie)

Marcin - Reply

W celu dociśnięcia opasek zaciskowych trzeba użyć kombinerek. Należy zadbać o prawidłową pozycję łączeń opasek, zgodnie z rysunkiem, w przeciwnym razie posuw Y nie będzie poruszać się poprawnie. Należy zadbać o prawidłową pozycję łączeń opasek, zgodnie z rysunkiem, w przeciwnym razie posuw Y nie będzie poruszać się poprawnie.
  • W celu dociśnięcia opasek zaciskowych trzeba użyć kombinerek.

  • Należy zadbać o prawidłową pozycję łączeń opasek, zgodnie z rysunkiem, w przeciwnym razie posuw Y nie będzie poruszać się poprawnie.

Add Comment

Proszę umieścić uchwyt na pasek na posuwie Y zgodnie z rysunkiem. Śruby M3x12 (2 szt.)
  • Proszę umieścić uchwyt na pasek na posuwie Y zgodnie z rysunkiem.

  • Śruby M3x12 (2 szt.)

  • Należy zwrócić uwagę na prawidłowe ustawienie uchwytu (otwór na pasek powinien być skierowany na stronę z 1 łożyskiem).

  • Posuw Y nie ma w otworach gwintów na śruby. Na razie wystarczy wcisnąć śruby do otworów.

Add Comment

Pręty okrągłe 8mm należy włożyć w łożyska liniowe posuwu osi Y.
  • Pręty okrągłe 8mm należy włożyć w łożyska liniowe posuwu osi Y.

  • Ostrożnie! Pręty trzeba wsuwać równo w łożyska, bez użycia większej siły i bez szarpania!

Użyj prętów średniej długości.

Marcin - Reply

Nie dokręcaj śrub do końca. Śruby wejdą później w podkładkę podgrzewaną i wtedy należy je dokręcić do końca.

Marcin - Reply

Śruba M3x25 (1 szt.)
  • Śruba M3x25 (1 szt.)

  • Podkładka M3w (2 szt.)

  • Rolka napinająca z łożyskiem 623h (1 szt.)

  • Nakrętka samokontrująca M3nN (1 szt.)

Add Comment

Do dokręcenia uchwytu rolki napinającej paska osi Y należy użyć kombinerek i klucza imbusowego 2,5 mm.
  • Do dokręcenia uchwytu rolki napinającej paska osi Y należy użyć kombinerek i klucza imbusowego 2,5 mm.

  • Śrubę trzeba dokręcać z wyczuciem, należy pozostawić min. pół obrotu luzu między podkładką a wydrukowaną częścią .

Add Comment

Silnik osi Y (oznaczony jako Y axis) Śruba M3x10 (2 szt.) Silnik trzeba przykręcić do części wydrukowanej 3D za pomocą klucza imbusowego 2,5 mm.
  • Silnik osi Y (oznaczony jako Y axis)

  • Śruba M3x10 (2 szt.)

  • Silnik trzeba przykręcić do części wydrukowanej 3D za pomocą klucza imbusowego 2,5 mm.

  • Silnik należy dokręcać z wyczuciem, żeby nie doszło do uszkodzenia wydrukowanej części.

Add Comment

Śruby M2x12 (2 szt.) Czujnik krańcowy osi Y (krańcówka)
  • Śruby M2x12 (2 szt.)

  • Czujnik krańcowy osi Y (krańcówka)

  • Przy użyciu klucza imbusowego 1,5 mm trzeba przykręcić krańcówkę osi Y do części wydrukowanej.

  • Należy zwrócić uwagę na prawidłowe ułożenie przycisku mikroprzełącznika. Na części wydrukowanej jest oznaczone nacięciem.

  • Krańcówkę Y trzeba dokręcać z wyczuciem, żeby nie doszło do uszkodzenia części wydrukowanej.

Add Comment

Kable czujnika krańcowego powinny być poprowadzone razem z kablami silnika, zgodnie z rysunkiem.
  • Kable czujnika krańcowego powinny być poprowadzone razem z kablami silnika, zgodnie z rysunkiem.

Add Comment

Przygotowany posuw Y trzeba włożyć w podstawę Y. Należy zwrócić uwagę na prawidłową orientację elementów (uchwyt silnika Y na prawo, a strona z 1 łożyskiem w dół).
  • Przygotowany posuw Y trzeba włożyć w podstawę Y.

  • Należy zwrócić uwagę na prawidłową orientację elementów (uchwyt silnika Y na prawo, a strona z 1 łożyskiem w dół).

  • Trzeba się upewnić, że punkt orientacyjny posuwu Y ma taką samą pozycję jak na obrazku.

  • Trzeba włożyć opaski zaciskowe w otwory w rogach osi Y.

  • Należy zwrócić uwagę na prawidłową orientację opasek zaciskowych (główki skierowane na zewnątrz).

Należy zwrócić uwagę na prawidłową orientację elementów (uchwyt silnika Y na lewo, a strona z 1 łożyskiem w dół). BŁĄD uchwyt silnika zgodnie ze zdjęciem na prawo.

Marcin - Reply

Przy użyciu kombinerek trzeba zacisnąć opaski zgodnie z rysunkiem. Należy zwrócić uwagę na prawidłowe ułożenie łączeń opasek zaciskowych.
  • Przy użyciu kombinerek trzeba zacisnąć opaski zgodnie z rysunkiem.

  • Należy zwrócić uwagę na prawidłowe ułożenie łączeń opasek zaciskowych.

Add Comment

Ten krok jest ilustracyjny. Pasek Y-GT2 trzeba włożyć do uchwytu na pasek zgodnie z rysunkiem. Najpierw trzeba wsunąć płaską część paska do uchwytu.
  • Ten krok jest ilustracyjny.

  • Pasek Y-GT2 trzeba włożyć do uchwytu na pasek zgodnie z rysunkiem.

  • Najpierw trzeba wsunąć płaską część paska do uchwytu.

Add Comment

Ten krok jest ilustracyjny Trzeba owinąć pasek wokół kołka zgodnie z rysunkiem.
  • Ten krok jest ilustracyjny

  • Trzeba owinąć pasek wokół kołka zgodnie z rysunkiem.

  • Należy wcisnąć pasek aż do oporu.

Dobrze jest zacząć od strony silnika nie zostawiając paska na zewnątrz, ponieważ później mogą być problemy z osiągnięciem krańcówki (reszta paska opiera się o zębatkę silnika)

Łukasz Zep - Reply

Należy nałożyć koło pasowe GT2-16 na silnik zgodnie z rysunkiem.
  • Należy nałożyć koło pasowe GT2-16 na silnik zgodnie z rysunkiem.

  • Na razie nie dociskać

Add Comment

Trzeba przeciągnąć pasek wokół koła pasowego silnika Y i przez rolkę. Trzeba przeciągnąć pasek wokół koła pasowego silnika Y i przez rolkę.
  • Trzeba przeciągnąć pasek wokół koła pasowego silnika Y i przez rolkę.

Add Comment

Przy użyciu kombinerek trzeba napiąć pasek i wcisnąć jego płaską część do uchwytu na pasek, zgodnie z rysunkiem. Potem należy poprowadzić pasek wokół kołka, tak jak na drugim obrazku.
  • Przy użyciu kombinerek trzeba napiąć pasek i wcisnąć jego płaską część do uchwytu na pasek, zgodnie z rysunkiem.

  • Potem należy poprowadzić pasek wokół kołka, tak jak na drugim obrazku.

Add Comment

Przy użyciu kombinerek trzeba wsunąć pasek do uchwytu. Pasek powinien być mocno napięty. Przy szarpnięciu powinien wydawać dźwięk podobny do struny.
  • Przy użyciu kombinerek trzeba wsunąć pasek do uchwytu.

  • Pasek powinien być mocno napięty. Przy szarpnięciu powinien wydawać dźwięk podobny do struny.

Add Comment

Trzeba ustawić rolkę napinającą paska osi Y zgodnie z obrazkiem (rolka powinna być w linii prostej z paskiem). Nakrętki M8n należy dokręcać z wyczuciem, żeby nie uszkodzić części wydrukowanej.
  • Trzeba ustawić rolkę napinającą paska osi Y zgodnie z obrazkiem (rolka powinna być w linii prostej z paskiem).

  • Nakrętki M8n należy dokręcać z wyczuciem, żeby nie uszkodzić części wydrukowanej.

Add Comment

Trzeba ustawić silnik tak jak na obrazku (pasek musi być w linii prostej, a silnik nie może kolidować z uchwytem na pasek). Część kółka pasowego poświęcona na nałożenie paska powinna być w linii prostej z paskiem. Nakrętki M8n trzeba dokręcać z wyczuciem, żeby nie uszkodzić części wydrukowanej.
  • Trzeba ustawić silnik tak jak na obrazku (pasek musi być w linii prostej, a silnik nie może kolidować z uchwytem na pasek).

  • Część kółka pasowego poświęcona na nałożenie paska powinna być w linii prostej z paskiem.

  • Nakrętki M8n trzeba dokręcać z wyczuciem, żeby nie uszkodzić części wydrukowanej.

Add Comment

Należy dokręcić śruby w kółku pasowym kluczem imbusowym 1,5 mm.
  • Należy dokręcić śruby w kółku pasowym kluczem imbusowym 1,5 mm.

  • Jedna ze śrub musi być naprzeciw równej powierzchni na wale.

Add Comment

Trzeba przymocować kable do prętów gwintowanych zgodnie z rysunkiem.
  • Trzeba przymocować kable do prętów gwintowanych zgodnie z rysunkiem.

  • Trzeba odciąć odstające fragmenty opasek zaciskowych.

  • Opaski zaciskowe należy dociskać z wyczuciem, żeby nie uszkodzić przewodów.

  • Trzeba uważać, żeby przy odcinaniu opasek zaciskowych nie uszkodzić przewodów.

Add Comment

Trzeba położyć zmontowaną oś Y na równym podłożu.
  • Trzeba położyć zmontowaną oś Y na równym podłożu.

  • Warto skontrolować, czy każdy róg dotyka podłoża.

  • Jeśli któryś róg jest w górze, trzeba lekko docisnąć oś (na krzyż).

  • Można sprawdzić, czy oś jest równo, klepiąc w pojedyncze rogi i słuchając, czy nie wydają dźwięku.

  • To jest ostatnia szansa na sprawdzenie perfekcyjnych prostopadłych kątów i równości osi Y. Oszczędzi to sporo problemów w przyszłości!

Add Comment

Trzeba przylepić filcowe podkładki do każdego rogu osi Y.
  • Trzeba przylepić filcowe podkładki do każdego rogu osi Y.

Add Comment

Gratulacje, oś Y jest gotowa!
  • Gratulacje, oś Y jest gotowa!

  • Dalsze instrukcje znajdują się w rozdziale 3. Oś X

Add Comment

Finish Line

3 other people completed this guide.

Josef Prusa

Member since: 01/05/2015

67,742 Reputation

148 Guides authored

Team

Prusa Research Member of Prusa Research

Community

2 Members

148 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 0

Past 7 Days: 2

Past 30 Days: 12

All Time: 923