Skip to main content
  1. Klucze imbusowe 2.5 mm i 1.5 mm
    • Klucze imbusowe 2.5 mm i 1.5 mm

    • Szczypce spiczaste

  2. Wózek osi X
    • Wózek osi X

    • Silnik osi X

    • Uchwyt koła pasowego osi X

    • Wygląd elementów może różnić się nieznacznie od tych na ilustracjach.

  3. Łożyska liniowe LM8UU Pręty liniowe 8 mm (najdłuższe) Ostrożnie wsuń łożyska liniowe na pręty.
    • Łożyska liniowe LM8UU

    • Pręty liniowe 8 mm (najdłuższe)

    • Ostrożnie wsuń łożyska liniowe na pręty.

  4. Umieść łożyska liniowe LM8UU w drukowanych częściach (uchwycie paska osi X i uchwycie silnika osi X) tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Łożyska powinny być wyrównane z krawędziami części drukowanych tak, jak jest to pokazane na ilustracjach. Aby ułatwić wsuwanie, łożyska można docisnąć do płaskiej powierzchni.
    • Umieść łożyska liniowe LM8UU w drukowanych częściach (uchwycie paska osi X i uchwycie silnika osi X) tak, jak jest to pokazane na ilustracji.

    • Łożyska powinny być wyrównane z krawędziami części drukowanych tak, jak jest to pokazane na ilustracjach.

    • Aby ułatwić wsuwanie, łożyska można docisnąć do płaskiej powierzchni.

    • Umieść łożyska tak, aby bieżnie (rzędy kulek) były ustawione do siebie pod kątem 45°. W ten sposób uzyskasz lepsze oparcie łożyska o pręt liniowy. Szczegóły na trzeciej ilustracji.

  5. Umieść w gniazdach nakrętki M3nS (2x) a następnie wsuń w otwory śruby M3x10 (2x). Nie dokręcaj śrub zbyt mocno.
    • Umieść w gniazdach nakrętki M3nS (2x) a następnie wsuń w otwory śruby M3x10 (2x).

    • Nie dokręcaj śrub zbyt mocno.

  6. Wsuń pręty z łożyskami w części drukowane do oporu. Upewnij się, że pręty i części są prawidłowo umieszczone względem siebie (pręt z dwoma łożyskami musi znajdować się po stronie gniazd na nakrętki M3).
    • Wsuń pręty z łożyskami w części drukowane do oporu.

    • Upewnij się, że pręty i części są prawidłowo umieszczone względem siebie (pręt z dwoma łożyskami musi znajdować się po stronie gniazd na nakrętki M3).

    • Wsuń pręty liniowe bardzo ostrożnie. Nie przekrzywiaj ich.

  7. Śruba M3x18 (1x) Łożysko 623h w obudowie (1x) Nakrętka samokontrująca M3nN (1x)
    • Śruba M3x18 (1x)

    • Łożysko 623h w obudowie (1x)

    • Nakrętka samokontrująca M3nN (1x)

    • Umieść łożysko 623h w uchwycie osi X.

    • Zabezpiecz je za pomocą śruby M3x18.

    • Dokręć je przy pomocy nakrętki samokontrującej M3, ale kółko pasowe musi się obracać swobodnie!

  8. Połóż krótsze opaski zaciskowe (100 mm) i wózek osi X dokładnie tak, jak na ilustracji. Weź 4 opaski zaciskowe z lewej strony i wsuń je do połowy ich długości w wycięcia (zgodnie z zielonymi strzałkami). Weź pozostałe 2 opaski z prawej strony i wsuń je do połowy ich długości w wycięcia (zgodnie z niebieskimi strzałkami)
    • Połóż krótsze opaski zaciskowe (100 mm) i wózek osi X dokładnie tak, jak na ilustracji.

    • Weź 4 opaski zaciskowe z lewej strony i wsuń je do połowy ich długości w wycięcia (zgodnie z zielonymi strzałkami).

    • Weź pozostałe 2 opaski z prawej strony i wsuń je do połowy ich długości w wycięcia (zgodnie z niebieskimi strzałkami)

    • Upewnij się, że opaski są wsunięte w odpowiednich kierunkach. Porównaj z trzecią ilustracją.

    • Jeśli w Twoim zestawie znajdują się opaski o długościach 100 i 160 mm, to do tego kroku weź te krótsze.

  9. Upewnij się, że wózek osi X jest umieszczony prawidłowo. Oś X jest teraz odwrócona w porównaniu do poprzednich kroków.
    • Upewnij się, że wózek osi X jest umieszczony prawidłowo. Oś X jest teraz odwrócona w porównaniu do poprzednich kroków.

    • Umieść wózek osi X pod zmontowaną dotychczas częścią osi X tak, jak jest to pokazane na ilustracji.

  10. Użyj szczypiec aby zacisnąć opaski. Upewnij się, że łożyska są umieszczone tak, jak na ilustracji (powinny być oparte w całości o gniazda w wózku).
    • Użyj szczypiec aby zacisnąć opaski.

    • Upewnij się, że łożyska są umieszczone tak, jak na ilustracji (powinny być oparte w całości o gniazda w wózku).

  11. Użyj szczypiec aby odciąć nadmiar opasek zaciskowych.
    • Użyj szczypiec aby odciąć nadmiar opasek zaciskowych.

    • Ustaw główkę opaski zaciskowej zgodnie z pozycją pokazaną na ilustracji.

  12. Śruba M3x18 (3x) Silnik osi X (oznaczony etykietą X axis)
    • Śruba M3x18 (3x)

    • Silnik osi X (oznaczony etykietą X axis)

    • Przykręć silnik osi X do uchwytu.

    • Upewnij się, że przewody są skierowane we właściwym kierunku (w dół).

  13. Umieść kółko zębate GT2-16 na wałku silnika osi X. Ustaw pozycję kółka zębatego tak, jak jest to pokazane na ilustracji (część zębata powinna być w osi z wycięciem w uchwycie silnika a jedna ze śrub powinna być skierowana na płaską część wałka). Zalecana wartość X (odstęp pomiędzy korpusem silnika a kółkiem zębatym) wynosi 2.5 mm lub 0.1 cala. Twoja wartość może się nieznacznie różnić.
    • Umieść kółko zębate GT2-16 na wałku silnika osi X.

    • Ustaw pozycję kółka zębatego tak, jak jest to pokazane na ilustracji (część zębata powinna być w osi z wycięciem w uchwycie silnika a jedna ze śrub powinna być skierowana na płaską część wałka).

    • Zalecana wartość X (odstęp pomiędzy korpusem silnika a kółkiem zębatym) wynosi 2.5 mm lub 0.1 cala. Twoja wartość może się nieznacznie różnić.

    • Montaż koła zębatego

  14. Wyłącznik krańcowy osi X
    • Wyłącznik krańcowy osi X

    • Śruby M2x12 (2x)

    • Umieść krańcówkę na części drukowanej i wsuń śruby M2x12.

    • Upewnij się, że wyłącznik jest umieszczony w prawidłowej pozycji (przycisk na krańcówce powinien znajdować się w linii z nacięciem w uchwycie silnika).

    • Nie dokręcaj śrub do końca - zajmiemy się tym później.

    • Nie sugeruj się kolorem przewodów przy ustawianiu wyłącznika. Zamiast tego spójrz na umieszczenie przycisku.

  15. Przed dokręceniem śrub dociśnij krańcówkę w stronę wózka osi X tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Dokręć śruby.
    • Przed dokręceniem śrub dociśnij krańcówkę w stronę wózka osi X tak, jak jest to pokazane na ilustracji.

    • Dokręć śruby.

  16. Przesuń wózek osi X tak blisko silnika, jak to możliwe.
    • Przesuń wózek osi X tak blisko silnika, jak to możliwe.

    • Upewnij się, że słyszysz kliknięcie oznaczające aktywację wyłącznika krańcowego osi X gdy wózek jest w pozycji pokazanej na ilustracji.

  17. Użyj opaski zaciskowej do przymocowania przewodu do przewodu silnika osi X tak blisko silnika, jak to możliwe. Nie zaciskaj opaski zbyt mocno, aby nie uszkodzić przewodów.
    • Użyj opaski zaciskowej do przymocowania przewodu do przewodu silnika osi X tak blisko silnika, jak to możliwe.

    • Nie zaciskaj opaski zbyt mocno, aby nie uszkodzić przewodów.

    • Po skończeniu obetnij pozostają część opaski zaciskowej.

  18. Użyj owijki o najmniejszej średnicy aby owinąć przewody. Użyj owijki o najmniejszej średnicy aby owinąć przewody.
    • Użyj owijki o najmniejszej średnicy aby owinąć przewody.

  19. Gratulacje, udało Ci się złożyć oś X!
    • Gratulacje, udało Ci się złożyć oś X!

    • Nie przejmuj się brakiem paska - później zajmiemy się jego montażem.

    • Możesz kontynuować montaż osi Z opisany w następnym rozdziale - 4. Montaż osi Z

Finish Line

3 other people completed this guide.

Josef Prusa

Member since: 01/05/2015

142 Guides authored

Team

Prusa Research Member of Prusa Research

Community

3 Members

364 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 1

Past 7 Days: 6

Past 30 Days: 11

All Time: 734