Skip to main content
  1. Dla tego rozdziału przygotuj następujące narzędzia:
    • Dla tego rozdziału przygotuj następujące narzędzia:

    • Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3

    • Klucz imbusowy 1.5 mm do wyrównania nakrętek

    • Zauważ, że klucze imbusowe 2.5 mm występują w dwóch rodzajach. Tego dłuższego użyj do trudno dostępnych śrub, ponieważ ma kulistą końcówkę.

    • Możesz użyć swoich narzędzi, jeśli uważasz, że sprawdzą się lepiej.

  2. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • mmu2-idler (bęben dociskowy) (1x)

    • Łożysko 625 (6x)

    • Śruba M3x10 (2x)

    • Nakrętka M3nS (2x)

    • Wałek 5x16sh (5x)

    • Zauważ, że potrzebujesz 6 łożysk, ale tylko 5 wałków ;)

  3. UWAGA: dokładnie przeczytaj instrukcje, ponieważ łożyska muszą zostać zamontowane w prawidłowej kolejności, inaczej późniejszy montaż sprawi Ci problemy! Pierwsze łożysko umieść po środku bębna. Wsuń wałek tak, jak na ilustracji - upewnij się, że wsuwasz go w górne gniazdo. Wsuń wałek pomagając sobie kluczem imbusowym 2.5 mm. Upewnij się, że jest wsunięty do samego końca i nie blokuje gniazd innych łożysk.
    • UWAGA: dokładnie przeczytaj instrukcje, ponieważ łożyska muszą zostać zamontowane w prawidłowej kolejności, inaczej późniejszy montaż sprawi Ci problemy!

    • Pierwsze łożysko umieść po środku bębna. Wsuń wałek tak, jak na ilustracji - upewnij się, że wsuwasz go w górne gniazdo.

    • Wsuń wałek pomagając sobie kluczem imbusowym 2.5 mm. Upewnij się, że jest wsunięty do samego końca i nie blokuje gniazd innych łożysk.

    • Weź drugie łożysko wraz z wałkiem i zamontuj je w taki sam sposób, jak poprzednie.

    • Weź trzecie łożysko z wałkiem i również zamontuj je w docisku.

    • Przeprowadź ostateczną kontrolę upewniając się, że wszystkie łożyska mogą obracać się swobodnie.

    • Po obydwóch stronach bębna dociskowego znajdują się otwory, dzięki którym możesz wypchnąć wałek z powrotem.

  4. Obróć bęben dociskowy i kontynuuj montowanie łożysk. Zacznij od gniazda najbliższego środka.
    • Obróć bęben dociskowy i kontynuuj montowanie łożysk.

    • Zacznij od gniazda najbliższego środka.

    • Następnie zamontuj łożysko w miejscu najbardziej wysuniętym w prawo.

    • Przeprowadź ostateczną kontrolę upewniając się, że obydwa łożyska mogą obracać się swobodnie. Podczas ich ruchu nie powinien być wyczuwalny zwiększający się opór, ani nierówności spowalniające ruch łożyska.

  5. Weź dwie nakrętki M3nS i wsuń je w gniazda do oporu.
    • Weź dwie nakrętki M3nS i wsuń je w gniazda do oporu.

    • Przy pomocy klucza imbusowego 1.5 mm ustaw otwory nakrętek w osiach otworów w części drukowanej.

    • Wkręć śruby M3x10 w nakrętki, ale tylko na tyle, aby złapały gwint. 5-6 obrotów wystarczy na ten moment.

  6. Weź ostatnie łożysko i zamontuj je w gnieździe na środku bębna dociskowego. Upewnij się, że łożysko jest zrównane z powierzchnią części drukowanej.
    • Weź ostatnie łożysko i zamontuj je w gnieździe na środku bębna dociskowego.

    • Upewnij się, że łożysko jest zrównane z powierzchnią części drukowanej.

  7. Sprawdź, zanim przejdziemy dalej:
    • Sprawdź, zanim przejdziemy dalej:

    • Wszystkie łożyska dociskowe filamentu powinny obracać się swobodnie

    • Szóste łożysko powinno być zrównane z powierzchnią części drukowanej.

    • Obydwie nakrętki powinny być na swoich miejscach

    • Śruby są tylko lekko wkręcone

    • Nie odkładaj docisku zbyt daleko - wkrótce będziemy go potrzebować.

  8. Dla następnych kroków przygotuj: mmu2-idler-body (korpus bębna dociskowego MMU2) (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • mmu2-idler-body (korpus bębna dociskowego MMU2) (1x)

    • Śruba M3x10 (5x)

    • Nakrętka M3nS (2x)

    • Wałek 5x16sh (1x)

    • Silnik ekstrudera/Idlera (Extruder/Idler)* (1x)

    • * W przypadku aktualizacji MMU1 do MMU2, użyj silnika ze zdemontowanego MMU1. Ten silnik nie jest częścią paczki aktualizacji MMU1-MMU2.

    • Silnik może być oznaczony jako "Extruder" lub "Idler" - obydwa są takie same.

  9. Wsuń nakrętkę M3nS w gniazdo w korpusie docisku - dosuń ją do końca. Obróć korpus docisku i wsuń drugą nakrętkę M3nS w drugie gniazdo w korpusie docisku - dosuń ją do końca. Przy pomocy klucza imbusowego 1.5 mm ustaw otwory nakrętek w osiach otworów w części drukowanej.
    • Wsuń nakrętkę M3nS w gniazdo w korpusie docisku - dosuń ją do końca.

    • Obróć korpus docisku i wsuń drugą nakrętkę M3nS w drugie gniazdo w korpusie docisku - dosuń ją do końca.

    • Przy pomocy klucza imbusowego 1.5 mm ustaw otwory nakrętek w osiach otworów w części drukowanej.

  10. Wsuń bęben dociskowy w korpus. Zwróć uwagę na umieszczenie śrub M3x10 w odpowiednim kierunku. Wciśnij bęben w dół. Obróć ręką bęben w obydwóch kierunkach, aby upewnić się, że porusza się bez przeszkód. Małe tarcie pomiędzy częściami jest akceptowalne.
    • Wsuń bęben dociskowy w korpus. Zwróć uwagę na umieszczenie śrub M3x10 w odpowiednim kierunku.

    • Wciśnij bęben w dół.

    • Obróć ręką bęben w obydwóch kierunkach, aby upewnić się, że porusza się bez przeszkód. Małe tarcie pomiędzy częściami jest akceptowalne.

    • Korpus docisku ma ograniczniki obrotu bębna.

  11. Przed przykręceniem silnika do korpusu musimy ustawić wałek w odpowiednim położeniu. Spójrz na otwór w bębnie dociskowym - NIE JEST IDEALNIE OKRĄGŁY! Ma taki sam kształt jak wałek silnika - płaskie części pasują do siebie.
    • Przed przykręceniem silnika do korpusu musimy ustawić wałek w odpowiednim położeniu.

    • Spójrz na otwór w bębnie dociskowym - NIE JEST IDEALNIE OKRĄGŁY! Ma taki sam kształt jak wałek silnika - płaskie części pasują do siebie.

    • Obróć wałek tak, jak jest to pokazane na drugiej ilustracji aby spasować ze sobą płaskie części.

  12. Przysuń silnik w kierunku korpusu docisku. Jeśli to konieczne, OBRÓĆ WAŁEK SILNIKA, aby pasował w otwór w bębnie dociskowym. Upewnij się, że PRZEWÓD jest skierowany DO GÓRY. Wsuń dwie śruby M3x10 w otwory w korpusie docisku i dokręć je lekko.
    • Przysuń silnik w kierunku korpusu docisku. Jeśli to konieczne, OBRÓĆ WAŁEK SILNIKA, aby pasował w otwór w bębnie dociskowym.

    • Upewnij się, że PRZEWÓD jest skierowany DO GÓRY.

    • Wsuń dwie śruby M3x10 w otwory w korpusie docisku i dokręć je lekko.

    • Obróć całość do góry nogami i wsuń drugą parę śrub M3x10 i również dokręć je lekko.

    • Upewnij się, że silnik przylega dobrze do korpusu bębna dociskowego, a następnie dokręć wszystkie cztery śruby. Dokręcaj je po przekątnej.

    • Użyj najdłuższego klucza imbusowego aby zapewnić sobie lepszy dostęp do śrub M3 umieszczonych pod spodem.

  13. UWAGA: najpierw przeczytaj instrukcję! Istnieje ryzyka uszkodzenia części drukowanej! Wsuń wałek 5x16sh w korpus docisku i wyrównaj jego koniec z powierzchnią części drukowanej. Upewnij się, że wałek dotarł do bębna. Upewnij się, że łożyska są ułożone w środku wcięć w korpusie docisku oraz, że możesz obracać bęben dociskowy. Jeśli tak nie jest, to przesuń bęben.
    • UWAGA: najpierw przeczytaj instrukcję! Istnieje ryzyka uszkodzenia części drukowanej!

    • Wsuń wałek 5x16sh w korpus docisku i wyrównaj jego koniec z powierzchnią części drukowanej. Upewnij się, że wałek dotarł do bębna.

    • Upewnij się, że łożyska są ułożone w środku wcięć w korpusie docisku oraz, że możesz obracać bęben dociskowy. Jeśli tak nie jest, to przesuń bęben.

    • Upewnij się, że pomiędzy bębnem dociskowym a korpusem jest niewielka szczelina. Tarcie między częściami może spowodować problemy przy ładowaniu filamentu!

    • Wkręć śrubę M3x10 jako zabezpieczenie.

    • Dokręć obydwie śruby M3x10 aż dociśniesz je do wałka silnia. Dokręcaj je z wyczuciem, aby nie uszkodzić części drukowanej (bębna docisku)!!!

  14. Zrób sobie chwilę przerwy i zjedz żelkę ;)
    • Zrób sobie chwilę przerwy i zjedz żelkę ;)

    • Montaż docisku jest dość prosty - 10% wystarczy.

  15. Upewnij się, że wałek może się swobodnie obracać. Obrót jest ograniczony przez ograniczniki, ale pomiędzy nimi ruch powinien być gładki. Upewnij się, że obydwie nakrętki M3nS są na miejscach.
    • Upewnij się, że wałek może się swobodnie obracać. Obrót jest ograniczony przez ograniczniki, ale pomiędzy nimi ruch powinien być gładki.

    • Upewnij się, że obydwie nakrętki M3nS są na miejscach.

    • Gotowe? Przejdźmy do 5. Montaż korpusu z kołami radełkowanymi

Finish Line

One other person completed this guide.

Dozuki System

Member since: 09/24/2009

726 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 0

Past 7 Days: 3

Past 30 Days: 30

All Time: 236