Skip to main content
  1. Szczypce spiczaste do sprawdzenia naciągu paska.
    • Szczypce spiczaste do sprawdzenia naciągu paska.

    • Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3

  2. UWAGA: Części drukowane nie są takie same! Inna idzie na lewą stronę a inna na prawą. Zobacz ilustracje. Zwróć również uwagę na prawidłowe umieszczenie ramy - logo "PRUSA" powinno być skierowane w Twoją stroną. Dla następnego kroku przygotuj:' Lewy uchwyt silnika osi Z (1x)
    • UWAGA: Części drukowane nie są takie same! Inna idzie na lewą stronę a inna na prawą. Zobacz ilustracje. Zwróć również uwagę na prawidłowe umieszczenie ramy - logo "PRUSA" powinno być skierowane w Twoją stroną.

    • Dla następnego kroku przygotuj:'

    • Lewy uchwyt silnika osi Z (1x)

    • Prawy uchwyt silnika osi Z (1x)

    • Śruba M3x10 (6x)

    • Umieść części drukowane obok ramy. Zobacz WŁAŚCIWE POŁOŻENIE na ilustracji (mniejszym otworem na zewnątrz).

    • Dokręć każdą drukowaną część za pomocą śrub M3x10. Nie używaj nadmiernej siły przy dokręcaniu! W przypadku zbyt dużego oporu przy wkręcaniu, spróbuj wkręcić śrubki z drugiej strony, aby oczyścić otwór, następnie z powrotem wkręć je z właściwej strony.

  3. Dla następnych kroków przygotuj: Silnik osi Z (2x) Uwaga: silniki osi Z mają różną długość przewodów. Ten z krótszymi przewodami powinien znaleźć się z lewej strony, z dłuższymi z prawej.
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Silnik osi Z (2x)

    • Uwaga: silniki osi Z mają różną długość przewodów. Ten z krótszymi przewodami powinien znaleźć się z lewej strony, z dłuższymi z prawej.

    • Osłonki śruby osi Z (2x)

    • Wykręć nakrętki trapezowe z prętów. NIE WYRZUCAJ ICH, będą jeszcze potrzebne!

    • Wkręć osłonki na obie śruby osi Z.

    • Osłonki powinny być dokręcone do samego silnika, jednak nie przesadzaj! Silnik musi mieć możliwość obracania się swobodnie.

  4. Dla następnego kroku przygotuj:' Lewy silnik osi Z (oznaczony Z axis left - z krótszymi przewodami) Prawy silnik osi Z (oznaczony Z axis right - z dłuższymi przewodami)
    • Dla następnego kroku przygotuj:'

    • Lewy silnik osi Z (oznaczony Z axis left - z krótszymi przewodami)

    • Prawy silnik osi Z (oznaczony Z axis right - z dłuższymi przewodami)

    • Śruba M3x10 (8x)

    • Patrz druga ilustracja. Silnik z krótszymi przewodami (czerwona strzałka) jest po lewej stronie, ten z dłuższymi (pomarańczowa strzałka) po prawej!

    • UWAGA: Przewody silnika powinny być skierowane w stronę ramy! Ustaw (obróć silnik). Jest przygotowane dla nich małe wycięcie w dolnej krawędzi ramy.

    • Przykręć każdy z silników śrubami M3x10. Dokręcaj śruby równomiernie i ostrożnie aby nie uszkodzić części drukowanych.

  5. Dla następnego kroku przygotuj:' Nakrętka trapezowa (2x) Śruba M3x18 (4x)
    • Dla następnego kroku przygotuj:'

    • Nakrętka trapezowa (2x)

    • Śruba M3x18 (4x)

    • Nakrętka M3n (4x)

    • Odwróć oś X do góry nogami i umieść nakrętki w gniazdach na obydwu końcach osi X.

    • Jeśli nie możesz wcisnąć nakrętek, nie używaj nadmiernej siły. Najpierw sprawdź, czy w otworach nie ma żadnych przeszkód.

    • Uwaga: wygląd Twoich uchwytów osi X może różnić się nieznacznie, jednak proces montażu odbywa się w taki sam sposób.

  6. Ostrożnie obróć oś X na drugą stronę. Umieść nakrętki trapezowe w obu uchwytach osi X.
    • Ostrożnie obróć oś X na drugą stronę.

    • Umieść nakrętki trapezowe w obu uchwytach osi X.

    • Zwróć uwagę na właściwą pozycję nakrętek trapezowych na silnikach!

    • Dokręć nakrętki śrubami M3x18.

    • Możesz użyć dowolnej pary otworów w nakrętkach trapezowych (leżących naprzeciw siebie).

    • Uwaga: wygląd Twoich uchwytów osi X może różnić się nieznacznie, jednak proces montażu odbywa się w taki sam sposób.

  7. Oprócz osi X, przygotuj następujące elementy dla kolejnego kroku: Pręt liniowy 320 mm (2x) UWAGA: zachowaj szczególną ostrożność podczas montażu osi X na prętach trapezowych. Pręty powinny obracać się gładko, inaczej możesz uszkodzić gwinty w nakrętkach. Dopasuj ustawienie osi, jeśli to konieczne.
    • Oprócz osi X, przygotuj następujące elementy dla kolejnego kroku:

    • Pręt liniowy 320 mm (2x)

    • UWAGA: zachowaj szczególną ostrożność podczas montażu osi X na prętach trapezowych. Pręty powinny obracać się gładko, inaczej możesz uszkodzić gwinty w nakrętkach. Dopasuj ustawienie osi, jeśli to konieczne.

    • Ostrożnie nałóż oś X na śruby trapezowe. Obracając obiema śrubami na raz, opuść oś X aż obydwie śruby trapezowe pokażą się nad nakrętkami. Jeśli czujesz spory opór, to spróbuj zmienić ustawienie osi.

    • Upewnij się, że górny pręt liniowy osi X i dolna krawędź ramy są równoległe.

    • TERAZ ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! Z wyczuciem wsuń pozostałe pręty liniowe w części drukowane przez łożyska osi X - nie rób tego na siłę i nie przekrzywiaj prętów!

    • Jeśli zdarzy się, że z łożysk wypadną kulki - policz je. Jedna lub dwie nie zaszkodzą, ale jeśli wypadło więcej, to rozważ zamówienie nowych łożysk.

    • Uwaga: wygląd Twoich uchwytów osi X może różnić się nieznacznie, jednak proces montażu odbywa się w taki sam sposób.

  8. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Lewy górny uchwyt osi Z (1x)

    • Prawy górny uchwyt osi Z (1x)

    • Śruba M3x10 (4x)

  9. Umieść lewy górny uchwyt osi Z na prętach i wyrównaj go z ramą. Upewnij się, że otwory w drukowanej części są w pełni wyrównane z otworami w ramie. Użyj dwóch śrub M3x10 do dokręcenia lewego górnego uchwytu osi Z do ramy.
    • Umieść lewy górny uchwyt osi Z na prętach i wyrównaj go z ramą.

    • Upewnij się, że otwory w drukowanej części są w pełni wyrównane z otworami w ramie.

    • Użyj dwóch śrub M3x10 do dokręcenia lewego górnego uchwytu osi Z do ramy.

    • Nie używaj nadmiernej siły podczas dokręcania. W przypadku zwiększonego oporu, spróbuj wkręcić śruby z drugiej strony, aby oczyścić otwór. Następnie wróć na przednią stronę.

    • Powtórz ten krok dla drugiej strony ramy z prawym górnym uchwytem osi Z.

    • Uwaga: wygląd Twoich uchwytów osi X może różnić się nieznacznie, jednak proces montażu odbywa się w taki sam sposób.

  10. Montaż osi Z jest łatwy, znów wystarczy 10%.
    • Montaż osi Z jest łatwy, znów wystarczy 10%.

  11. Oś Z gotowa!
    • Oś Z gotowa!

    • Sprawdź po raz ostatni poprawność montażu - porównaj z ilustracją.

    • Wszystko sprawdzone? Czas na: 5. Montaż osi ekstrudera

Finish Line

5 other people completed this guide.

Dozuki System

Member since: 09/24/2009

726 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 6

Past 7 Days: 33

Past 30 Days: 79

All Time: 495