Skip to main content
  1. Prosím připravte si nářadí k této kapitole:
    • Prosím připravte si nářadí k této kapitole:

    • 2,5mm inbusový klíč(e) pro šrouby M3

    • 1.5mm inbusový klíč pro zarovnání matek

    • V balení naleznete dva typy inbusového klíče o velikosti 2,5 mm. Pro hůře dostupné šrouby využijte ten delší s kulatou hlavičkou na konci.

    • Pokud máte vhodnější nářadí, můžete jej pro stavbu použít.

  2. Pro následující kroky si prosím připravte:
    • Pro následující kroky si prosím připravte:

    • mmu2-idler (1x)

    • Ložisko 625 (6 ks)

    • Šroub M3x10 (2x)

    • Matka M3nS (2x)

    • Hřídel 5x16sh (5x)

    • Poznámka: Potřebujete 6 ložisek, ale pouze 5 hřídelek ;)

  3. VAROVÁNÍ: přečtěte si řádně pokyny, ložiska je nutné vložit ve správném pořadí, jinak budete mít později potíže! Vezměte první ložisko a umístěte jej na střed idleru, následně vložte hřídel stejně, jako na obrázku. Ujistěte se, že používáte otvor nahoře. Zasuňte hřídel pomocí 2,5mm inbusu. Ujistěte se, že je zasunuta nadoraz a neblokuje tak sloty pro další ložiska.
    • VAROVÁNÍ: přečtěte si řádně pokyny, ložiska je nutné vložit ve správném pořadí, jinak budete mít později potíže!

    • Vezměte první ložisko a umístěte jej na střed idleru, následně vložte hřídel stejně, jako na obrázku. Ujistěte se, že používáte otvor nahoře.

    • Zasuňte hřídel pomocí 2,5mm inbusu. Ujistěte se, že je zasunuta nadoraz a neblokuje tak sloty pro další ložiska.

    • Vezměte druhé ložisko s hřídelkou a vložte je stejným způsobem jako předchozí.

    • Vezměte třetí ložisko s hřídelkou a vložte je do idleru.

    • Proveďte finální kontrolu, zkontrolujte, že se všechna ložiska mohou volně otáčet.

    • Na idleru jsou po obou stranách menší otvory, kterými můžete případně vytlačit osičku zpět.

  4. Otočte díl idler a pokračujte vkládáním ložisek z druhé strany. Začněte s otvorem nejblíže středu dílu idler.
    • Otočte díl idler a pokračujte vkládáním ložisek z druhé strany.

    • Začněte s otvorem nejblíže středu dílu idler.

    • Dokončete osazování ložisek slotem na pravé straně.

    • Proveďte finální kontrolu, zkontrolujte, že se obě ložiska mohou volně otáčet. "Nemělo by docházet k žádnému zvýšenému tření nebo nárazům, které by mohly ložisko zpomalit."

  5. Vezměte dvě matky M3nS a vložte je nadoraz do připravených slotů na idleru.
    • Vezměte dvě matky M3nS a vložte je nadoraz do připravených slotů na idleru.

    • Zkontrolujte správné zarovnání pomocí 1,5mm inbusového klíče.

    • Vezměte dva šrouby M3x10 a částečně je zašroubujte do idleru, zatím pouze pro zachycení matek. Pět až šest otáček by mělo stačit.

  6. Take the remaining bearing and slide it in the centre of the idler. Make sure the bearing is flush (aligned) with the idler surface.
    • Take the remaining bearing and slide it in the centre of the idler.

    • Make sure the bearing is flush (aligned) with the idler surface.

  7. Než budete pokračovat, zkontrolujte následující:
    • Než budete pokračovat, zkontrolujte následující:

    • Všech pět ložisek se může volně otáčet.

    • Šesté ložisko je zarovnáno s povrchem tištěného dílu.

    • Obě matky jsou vloženy.

    • Šrouby jsou utažené jen částečně.

    • Idler si ponechte poblíž, budeme jej brzy potřebovat.

  8. Pro následující kroky si prosím připravte: mmu2-idler-body (1x)
    • Pro následující kroky si prosím připravte:

    • mmu2-idler-body (1x)

    • Šroub M3x10 (5x)

    • Matka M3nS (2x)

    • Hřídel 5x16sh (1x)

    • Extruder/Idler motor* (1x)

    • * V případě upgrade z MMU1 na MMU2 použijte motor z rozebraného MMU1. Tento motor není součástí balení upgradu z MMU1 na MMU2.

    • Motor může být označen "Extruder" nebo "Idler", oba jsou stejné.

  9. Vezměte matky M3nS a vložte je nadoraz do slotů na dílu idler-body. Otočte díl idler-body na druhou stranu, vezměte druhou matku M3nS a vložte ji nadoraz do slotu. Zkontrolujte správné zarovnání obou matek pomocí 1,5mm inbusového klíče.
    • Vezměte matky M3nS a vložte je nadoraz do slotů na dílu idler-body.

    • Otočte díl idler-body na druhou stranu, vezměte druhou matku M3nS a vložte ji nadoraz do slotu.

    • Zkontrolujte správné zarovnání obou matek pomocí 1,5mm inbusového klíče.

  10. Vložte díl idler do dílu idler-body. Pozor na správnou orientaci šroubů M3x10. Zatlačte idler dolu. Pomocí prstů otočte idlerem tam a zpět pro kontrolu, že se hladce otáčí. Případné tření mezi díly je přijatelné.
    • Vložte díl idler do dílu idler-body. Pozor na správnou orientaci šroubů M3x10.

    • Zatlačte idler dolu.

    • Pomocí prstů otočte idlerem tam a zpět pro kontrolu, že se hladce otáčí. Případné tření mezi díly je přijatelné.

    • Rotace idleru je vymezena zarážkou na idler-body.

  11. Než nasadíme motor na idler-body, je potřeba nejdříve správně natočit hřídel. Podívejte se na otvor, který NENÍ ZCELA KRUHOVÝ! Nachází se v něm plochá část, která odpovídá tvaru hřídele motoru.
    • Než nasadíme motor na idler-body, je potřeba nejdříve správně natočit hřídel.

    • Podívejte se na otvor, který NENÍ ZCELA KRUHOVÝ! Nachází se v něm plochá část, která odpovídá tvaru hřídele motoru.

    • Natočte hřídel jako na druhém obrázku, aby pasovala na otvor v dílu idler.

  12. Move the motor towards the idle-body. If necessary ADJUST THE ROTATION OF THE SHAFT to match the opening in the idler. Make sure the CABLE from the motor is FACING UP. Slide two screws M3x10 in the opening on idler-body and tighten them slightly.
    • Move the motor towards the idle-body. If necessary ADJUST THE ROTATION OF THE SHAFT to match the opening in the idler.

    • Make sure the CABLE from the motor is FACING UP.

    • Slide two screws M3x10 in the opening on idler-body and tighten them slightly.

    • Turn the entire assembly upside-down and insert second couple of the M3x10 screws, again tighten them slightly.

    • Make sure the motor is seated properly (in direct contact with the idler-body), then tighten all four screws. Tighten screws on a diagonal.

    • Use the longest 2.5mm Allen key with the ball end to reach the M3 screws on the underside better.

  13. VAROVÁNÍ: Nejprve si přečtěte pokyny! Je zde riziko prasknutí vytištěné části! Vložte hřídelku 5x16sh do dílu idler-body a zarovnejte ji s povrchem dílu. Ujistěte se, že hřídelka zasahuje až do dílu idler. Ujistěte se, že jsou všechna ložiska na středu drážek dílu idler-body a idlerem lze volně otáčet. Pokud tomu tak není, posuňte díl idler do optimální polohy.
    • VAROVÁNÍ: Nejprve si přečtěte pokyny! Je zde riziko prasknutí vytištěné části!

    • Vložte hřídelku 5x16sh do dílu idler-body a zarovnejte ji s povrchem dílu. Ujistěte se, že hřídelka zasahuje až do dílu idler.

    • Ujistěte se, že jsou všechna ložiska na středu drážek dílu idler-body a idlerem lze volně otáčet. Pokud tomu tak není, posuňte díl idler do optimální polohy.

    • Zkontrolujte, že je mezi idlerem (válec) a dílem idler-body mezera. Pokud se díly budou dotýkat, budou se vzájemně obrušovat a budete mít problémy při zavádění filamentu!

    • Zašroubujte šroub M3x10, slouží jako pojistka.

    • Utahujte oba šrouby M3x10 dokud nedosáhnete hřídele motoru. Utahujte opatrně, neboť byste mohli zlomit tištěný díl (idler).

  14. Zastavte za malý moment stavbu a odměňte se ;)
    • Zastavte za malý moment stavbu a odměňte se ;)

    • Složení idleru je vcelku snadné, mělo by postačit 10 %.

  15. Ujistěte se, že se idler může volně otáčet. Rotace je vymezena zarážkami, ale mezi nimi musí být pohyb hladký. Ujistěte se, že jsou vloženy obě matky M3nS.
    • Ujistěte se, že se idler může volně otáčet. Rotace je vymezena zarážkami, ale mezi nimi musí být pohyb hladký.

    • Ujistěte se, že jsou vloženy obě matky M3nS.

    • Můžeme pokračovat? Vzhůru na 5. Složení Pulley-body

Finish Line

20 other people completed this guide.

Dozuki System

Member since: 09/24/2009

768 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 3

Past 7 Days: 60

Past 30 Days: 222

All Time: 2,863