Skip to main content
  1. Szczypce do obcinania opasek zaciskowych.
    • Szczypce do obcinania opasek zaciskowych.

    • Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3

    • Klucz imbusowy 2 mm do wyrównania nakrętek

    • Klucz imbusowy 1.5 mm do dokręcenia koła zębatego

  2. To jest najtrudniejszy i najważniejszy etap - nie spiesz się, zrób to uważnie. Prawidłowy montaż ekstrudera jest kluczowy. Torebka ze śrubami i nakrętkami zawiera śruby M3x20 i M3x18 - oddziel je od siebie, aby nie pomylić ich przy montażu. Zwracaj szczególną uwagę na instrukcje, aby użyć śrub M3x20 w odpowiednich miejscach.
    • To jest najtrudniejszy i najważniejszy etap - nie spiesz się, zrób to uważnie. Prawidłowy montaż ekstrudera jest kluczowy.

    • Torebka ze śrubami i nakrętkami zawiera śruby M3x20 i M3x18 - oddziel je od siebie, aby nie pomylić ich przy montażu. Zwracaj szczególną uwagę na instrukcje, aby użyć śrub M3x20 w odpowiednich miejscach.

    • Trzymaj magnesy oddzielone od siebie, w dużym odstępie. Mogą się wzajemnie uszkodzić!

    • Hotend MK3S wymaga krótszej rurki PTFE w porównaniu do MK3 (więcej informacji tutaj). Odpowiednia rurka PTFE została już wymieniona - hotendy kompatybilne z MK3S są oznaczane żółtą/pomarańczową kropką na bloku grzejnym.

    • Zwróć szczególną uwagę na prowadzenie przewodów, jeśli pominiesz któryś z kroków to ekstruder będzie musiał zostać rozmontowany.

    • Ta torebka zawiera dodatkowe śruby i nakrętki. Nie przejmuj się, jeśli po zakończeniu montażu zostaną w niej jakieś elementy.

  3. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Extruder-body (korpus ekstrudera) (1x)

    • Adapter-printer (adapter dźwigni) (1x)

    • FS-lever (dźwignia czujnika filamentu) (1x)

    • Dalszy ciąg listy w kolejnym kroku instrukcji

  4. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Śruba M3x18 (1x)

    • Śruba M3x10 (1x)

    • Nakrętka M3nS (2x)

    • Nakrętka M3n (2x)

    • Kulka stalowa (1x)

    • Magnes 10x6x2 (1x)

    • Magnes 20x6x2 (1x)

  5. Weź dwie nakrętki M3nS i wsuń je w gniazda w korpusie ekstrudera (Extruder-body). Upewnij się, że są wsunięte do końca. Górna nakrętka powinna "zniknąć" w części drukowanej. Ustaw je przy użyciu klucza inbusowego.
    • Weź dwie nakrętki M3nS i wsuń je w gniazda w korpusie ekstrudera (Extruder-body). Upewnij się, że są wsunięte do końca. Górna nakrętka powinna "zniknąć" w części drukowanej.

    • Ustaw je przy użyciu klucza inbusowego.

    • Wkręć śrubę M3x10 w nakrętkę. Dokręć ją nieznacznie, później będziemy musieli dodać sondę P.I.N.D.A.

    • Weź dwie nakrętki M3n i wsuń je w gniazd.

    • Użyj techniki wciągania nakrętki.

    • Weź mniejszy magnes (10x6x2) i wsuń go ostrożnie w dźwignię czujnika (FS-lever). Większość magnesu schowa się w środku części drukowanej.

  6. Umieść dźwignię czujnika (FS-lever) w korpusie ekstrudera. Dokręć część śrubą M3x18. Dokręcając upewnij się, że dźwignia może się swobodnie poruszać.
    • Umieść dźwignię czujnika (FS-lever) w korpusie ekstrudera.

    • Dokręć część śrubą M3x18. Dokręcając upewnij się, że dźwignia może się swobodnie poruszać.

    • UWAGA: zwróć szczególną uwagę na wykonanie tego prawidłowo, inaczej czujnik nie będzie działał!!!

    • Umieść większy magnes (20x6x2) w korpusie ekstrudera. Będzie wystawać:

    • Prawidłowe ustawienie: magnesy odpychają się, więc dźwignia kieruje się w prawo.

    • Nieprawidłowe ustawienie: magnesy przyciągają się, więc dźwignia kieruje się w lewo.

  7. Weź adapter dźwigni (Adapter-printer) i umieść w nim stalową kulkę. Spróbuj obrócić kulkę we wszystkich kierunkach, aby upewnić się, że porusza się bez przeszkód.
    • Weź adapter dźwigni (Adapter-printer) i umieść w nim stalową kulkę.

    • Spróbuj obrócić kulkę we wszystkich kierunkach, aby upewnić się, że porusza się bez przeszkód.

    • Jeśli jej ruch nie jest gładki, to wyciągnij ją i oczyść wnętrze gniazda w części drukowanej.

    • Umieść adapter wraz z kulką w korpusie ekstrudera. Powierzchnie obydwóch części powinny prawie się zrównywać.

    • NIE PRZYKRĘCAJ adaptera żadną śrubką. Powinien sam utrzymywać się w środku korpusu ekstrudera.

  8. Dla następnych kroków przygotuj: Silnik ekstrudera (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Silnik ekstrudera (1x)

    • Extruder-motor-plate (uchywt silnika ekstrudera) (1x)

    • Śruba M3x10 (2x)

    • UWAGA: mamy tu zestaw kół zębatych Bondtech. Upewnij się, że używasz właściwych części, oraz, że masz wszystkie elementy.

    • Potrzebne teraz: Koło zębate Bondtech z wkrętem dociskowym (z tzw. "robaczkiem"). Jeśli wkręt nie jest wkręcony, to wkręć go delikatnie (upewnij się, że nie widać go w otworze na wałek).

    • Potrzebne później: Koło zębate Bondtech bez wkręta dociskowego, z łożyskami i wałkiem. Trzymaj łożyska w bezpiecznym miejscu, żeby gdzieś nie odjechały ;)

    • Przy kolejnych instrukcjach, zawsze sprawdzaj, czy ustawienie kół zębatych Bondtech zgadza się z tym z ilustracji. Zawsze starannie weryfikuj swój montaż.

  9. Weź uchwyt silnika ekstrudera i przymocuj go dwoma śrubami M3x10. Odnieś się do przewodów aby prawidłowo umieścić części względem siebie. Oprzyj się pokusie wkręceniu trzeciej śruby w otwór! Zrobimy to później ;)
    • Weź uchwyt silnika ekstrudera i przymocuj go dwoma śrubami M3x10. Odnieś się do przewodów aby prawidłowo umieścić części względem siebie.

    • Oprzyj się pokusie wkręceniu trzeciej śruby w otwór! Zrobimy to później ;)

    • Obróć wałek tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Płaska część musi być skierowana zgodnie z kierunkiem strzałki.

    • Wsuń koło zębate na wałek tak, aby "robaczek" był skierowany na jego płaską część. Dokręć śrubę lekko.

    • W części drukowanej jest "kanałek" na filament. Wyrównaj radełkowaną część koła zębatego z nim.

    • Nie dokręcaj jeszcze "robaczka". Najpierw musimy dokładnie ustawić Bondtecha. Patrz kolejny krok.

  10. Weź odcinek filamentu 1.75 mm. Możesz użyć tego z dołączonej szpuli, ale nie używaj czarnego filamentu nylonowego - jego średnica jest zbyt duża. Wyprostuj odcinek na tyle, na ile to możliwe. Umieść filament w kanałku i wyrównaj z nim koło zębate. Filament zawsze będzie lekko wygięty. Mimo to użyj go do początkowego ustawienia.
    • Weź odcinek filamentu 1.75 mm. Możesz użyć tego z dołączonej szpuli, ale nie używaj czarnego filamentu nylonowego - jego średnica jest zbyt duża. Wyprostuj odcinek na tyle, na ile to możliwe.

    • Umieść filament w kanałku i wyrównaj z nim koło zębate.

    • Filament zawsze będzie lekko wygięty. Mimo to użyj go do początkowego ustawienia.

    • Dla końcowego ustawienia użyj klucza imbusowego zamiast filamentu. Weź pod uwagę, że klucz ma inny rozmiar niż filament.

    • Dokręć śrubę lekko, aby tymczasowo przymocować Bondtecha. Później sprawdzimy ustawienie. Dokręcaj ostrożnie, aby nie przekręcić gwintu/gniazda śruby.

    • Nie używaj kleju do mocowania wkręta, bo nie będziesz w stanie go odkręcić i konieczna może okazać się wymiana całego silnika.

  11. Dla tego kroku przygotuj:' Extruder-cover (pokrywa ekstrudera) (1x)
    • Dla tego kroku przygotuj:'

    • Extruder-cover (pokrywa ekstrudera) (1x)

    • Nakrętka M3nS (1x)

    • Wsuń nakrętkę do końca.

    • Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.

    • Gniazdo na "ramieniu" zostaw puste. Zajmiemy się nim później, podczas montażu wentylatora.

  12. Dla następnych kroków przygotuj: Hotend dla MK3S (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Hotend dla MK3S (1x)

    • Śruba M3x40 (3x)

    • Śruba M3x10 (2x)

    • Hotend dla MK3S jest oznaczony pomarańczową/żółtą kropką na bloku grzejnym. Jeśli Twój jej nie ma, to skontaktuj się z naszym wsparciem klienta!

    • Jedna ze śrub M3x40 będzie nam później potrzebna - zachowaj ją na później.

    • Nie ucinaj opaski zaciskowej na przewodach hotendu/nie zdejmuj gumki recepturki - ułatwi to montaż.

  13. Weź dwie śruby M3x10 i umieść je w otworach. Zrobienie tego teraz ułatwi późniejszy montaż, ale obydwa otwory są dość płytkie i śruby mogą wypadać. Jeśli tak się zdarzy, to możesz kontynuować montaż i włożyć je później (przypomnimy o tym). 'Zwróć uwagę, że na kilku kolejnych ilustracjach śrub może nie być. Cały zespół ekstrudera został zaprojektowany od nowa w porównaniu z MK3, aby ułatwić montaż. Również późniejsza obsługa jest dużo prostsza. Połóż hotend obok korpusu ekstrudera (Extruder-body) i zwróć uwagę na wcięcia w części drukowanej, dopasowane kształtem i rozmiarem do hotendu.
    • Weź dwie śruby M3x10 i umieść je w otworach. Zrobienie tego teraz ułatwi późniejszy montaż, ale obydwa otwory są dość płytkie i śruby mogą wypadać. Jeśli tak się zdarzy, to możesz kontynuować montaż i włożyć je później (przypomnimy o tym). 'Zwróć uwagę, że na kilku kolejnych ilustracjach śrub może nie być.

    • Cały zespół ekstrudera został zaprojektowany od nowa w porównaniu z MK3, aby ułatwić montaż. Również późniejsza obsługa jest dużo prostsza.

    • Połóż hotend obok korpusu ekstrudera (Extruder-body) i zwróć uwagę na wcięcia w części drukowanej, dopasowane kształtem i rozmiarem do hotendu.

    • Prawidłowo umieszczony hotend. Zwróć uwagę na ogólny kierunek przewodów, dokładnie ustawimy je później.

  14. Aby chronić przewody hotendu i zapewnić ich prawidłowe ukierunkowanie, zalecamy użycie do tego pudełka. Użyj tego z zestawu. Połóż korpus ekstrudera z hotendem na pudełku i upewnij się, że przewody są skierowane w dół. Przytrzymaj dłuższy magnes palcem i umieść silnik z mocowaniem na korpusie ekstrudera. Koło zębate Bondtech może być przyciągane do magnesu przy składaniu części razem.
    • Aby chronić przewody hotendu i zapewnić ich prawidłowe ukierunkowanie, zalecamy użycie do tego pudełka. Użyj tego z zestawu.

    • Połóż korpus ekstrudera z hotendem na pudełku i upewnij się, że przewody są skierowane w dół.

    • Przytrzymaj dłuższy magnes palcem i umieść silnik z mocowaniem na korpusie ekstrudera. Koło zębate Bondtech może być przyciągane do magnesu przy składaniu części razem.

    • Upewnij się, że krawędzie części są ze sobą zrównane.

    • Złóż ze sobą pokrywę ekstrudera (Extruder-cover) z korpusem (Extruder-body). Upewnij się raz jeszcze, czy części dobrze pasują do siebie.

    • Umieść w zaznaczonych otworach śruby M3x40 (2 szt.) przygotowane wcześniej. Dokręć je, jednak ostrożnie - wyjdą z drugiej strony, bo są dłuższe o 2-3 mm od złożonych ze sobą części.

    • Na chwilę odłóż ekstruder na bok, ponieważ musimy przygotować kolejną część. Zostaw go jednak na pudełku, aby uniknąć uszkodzenia przewodów.

  15. Dla następnych kroków przygotuj: Wózek osi X (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Wózek osi X (1x)

    • Nakrętka M3n (2x)

    • Nakrętka M3nS (4x)

    • Przewód czujnika IR (1x)

  16. Aby umieścić te nakrętki UŻYJ ŚRUBY. TO ROZKAZ!!! Poważnie, użyj techniki wciągania nakrętki śrubą, ponieważ obydwie muszą być porządnie osadzone w wózku osi X. Weź dwie nakrętki M3n i używając szczypiec (lub śruby), wsuń je w gniazda w wózku osi X, następnie wkręć śrubę z drugiej strony, aby wciągnąć nakrętki do końca.
    • Aby umieścić te nakrętki UŻYJ ŚRUBY. TO ROZKAZ!!! Poważnie, użyj techniki wciągania nakrętki śrubą, ponieważ obydwie muszą być porządnie osadzone w wózku osi X.

    • Weź dwie nakrętki M3n i używając szczypiec (lub śruby), wsuń je w gniazda w wózku osi X, następnie wkręć śrubę z drugiej strony, aby wciągnąć nakrętki do końca.

    • Nie zapomnij potem wykręcić śruby.

    • Weź cztery nakrętki M3nS i umieść je w gniazdach. Wyrównaj je w otworach przy pomocy klucza imbusowego.

    • Od teraz pamiętaj, że w środku wózka osi X są nakrętki, więc unikaj obracania jej do góry nogami, inaczej nakrętki mogą wypaść.

  17. Weź przewód czujnika IR i znajdź koniec z mniejszym złączem. Ułóż przewód w wózku osi X, wsuwając go pod specjalnie przygotowane zakładki - pomogą utrzymać przewód w kanale.
    • Weź przewód czujnika IR i znajdź koniec z mniejszym złączem.

    • Ułóż przewód w wózku osi X, wsuwając go pod specjalnie przygotowane zakładki - pomogą utrzymać przewód w kanale.

    • Złącze powinno być wysunięte na odległość ok 15 mm (0.6 cala) od krawędzi części drukowanej. Później ustawimy dokładną odległość.

    • Poprowadź przewód przez kanał, zapamiętaj ułożenie, bo kolejne przewody będziemy prowadzić w podobny sposób.

  18. Ułożenie przewodu zgodnie z instrukcją jest KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania ekstrudera! Przeczytaj instrukcje uważnie.
    • Ułożenie przewodu zgodnie z instrukcją jest KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania ekstrudera! Przeczytaj instrukcje uważnie.

    • Zacznijmy od małej pętelki poniżej silnika ekstrudera. Zostaw ok 2-3 cm luzu (0.8-1.2 cala). Ułatwi to ewentualne rozmontowanie w przyszłości

    • Poprowadź przewód w "kanale" do tyłu.

    • Delikatnie dociśnij przewód w dół aby zagiąć go na krawędzi.

    • Przygotuj również wózek osi X, dwie śruby M3x10 (jeśli jeszcze nie zostały użyte) i najdłuższy klucz imbusowy z kulką - będzie potrzebny.

  19. Following cable management is CRUCIAL for the extruder TO WORK PROPERLY! Read the instructions carefully. Grab the X-carriage and place it from the back of the extruder. Make sure the motor cable follows the channel both in Extruder-body and X-carriage. In the X-carriage the motor cable will follow the path of the IR-sensor cable.
    • Following cable management is CRUCIAL for the extruder TO WORK PROPERLY! Read the instructions carefully.

    • Grab the X-carriage and place it from the back of the extruder.

    • Make sure the motor cable follows the channel both in Extruder-body and X-carriage. In the X-carriage the motor cable will follow the path of the IR-sensor cable.

    • ENSURE NO WIRE IS PINCHED! Then use the M3x10 screw and Allen key with ball end to connect both parts together. If you are inserting the screw at this moment, it will be slightly inclined in the beginning, but it will "straighten up" after few turns. Don't tighten the screw completely, we need to adjust the IR-sensor cable.

    • Turn the extruder to the other side and if needed insert the second M3x10 screw. Don't tighten the screw, we need to adjust the IR-sensor cable.

    • Good job! Grab one extra gummy bear ;)

  20. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Prusa IR-sensor (czujnik IR) (1x)

    • Śruba M2x8 (1x)

    • POSTĘPUJ OSTROŻNIE z czujnikiem filamentu, nie dotykaj powierzchni czarnej płytki drukowanej ani przylutowanych elementów. Trzymaj czujnik za krawędzie.

  21. Umieść czujnik IR na szczycie korpusu ekstrudera i przykręć go śrubą M2x8. Upewnij się, że część plastikowa w kształcie "U" jest skierowana w dół. Dokręć śrubę M2x8 - czujnik nie powinien mieć możliwości poruszenia się, jednak zachowaj ostrożność, bo płytka PCB nie jest niezniszczalna ;) Podłącz przewód, zwracając uwagę na prawidłowy kierunek złącza.
    • Umieść czujnik IR na szczycie korpusu ekstrudera i przykręć go śrubą M2x8. Upewnij się, że część plastikowa w kształcie "U" jest skierowana w dół.

    • Dokręć śrubę M2x8 - czujnik nie powinien mieć możliwości poruszenia się, jednak zachowaj ostrożność, bo płytka PCB nie jest niezniszczalna ;)

    • Podłącz przewód, zwracając uwagę na prawidłowy kierunek złącza.

    • Zostaw przewód luźno zagięty, jak na ilustracji. Nie twórz zbyt dużej pętli, aby nie zawadzała o ramę. Jeśli musisz zmienić długość wystającego przewodu, to ostrożnie pociągnij/wepchnij go.

    • Gotowe? Ok, sprawdź ponownie czy przewód nie jest nigdzie przyszczypnięty pomiędzy częściami i dokręć obydwie śruby M3x10.

  22. Następnie wsuń śrubę M3x40.
    • Następnie wsuń śrubę M3x40.

    • Sprawdź, czy pomiędzy elementami nie ma szpar.

  23. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Wentylator hotendu Noctua (1x)

    • Śruba M3x14 (3x)

    • Upewnij się, że używasz odpowiednich śrub.

    • Pozostaw przewody związane.

  24. Aby ułatwić sobie montaż, odwiń przewody, wyciągnij kawałek z pętli i zawiń z powrotem. Patrz ilustracja. Zanim przejdziemy dalej, weź klucz imbusowy i DELIKATNIE WSUŃ przewody silnika w kanałek, aby zrobić miejsce dla przewodów wentylatora.
    • Aby ułatwić sobie montaż, odwiń przewody, wyciągnij kawałek z pętli i zawiń z powrotem. Patrz ilustracja.

    • Zanim przejdziemy dalej, weź klucz imbusowy i DELIKATNIE WSUŃ przewody silnika w kanałek, aby zrobić miejsce dla przewodów wentylatora.

  25. Wentylator ma dwie strony, na jednej z nich jest naklejka Noctua. Upewnij się, że naklejka jest skierowana w stronę ekstrudera. Stwórz małego zawijasa z przewodu. Upewnij się, że czarna koszulka termokurczliwa, zabezpieczająca przewody, znajduje się przy krawędzi obudowy wentylatora. Umieść wentylator na ekstruderze i postępuj wg poniższej kolejności:
    • Wentylator ma dwie strony, na jednej z nich jest naklejka Noctua. Upewnij się, że naklejka jest skierowana w stronę ekstrudera.

    • Stwórz małego zawijasa z przewodu. Upewnij się, że czarna koszulka termokurczliwa, zabezpieczająca przewody, znajduje się przy krawędzi obudowy wentylatora.

    • Umieść wentylator na ekstruderze i postępuj wg poniższej kolejności:

    • Zacznij od ułożenia przewodu wentylatora w górnym kanałku

    • Dosuń wentylator do wózka osi X i DELIKATNIE WSUŃ przewody przy użyciu klucza imbusowego. Zanim dosuniesz wentylator do lewej strony, ułóż przewód w kanałku w wózku osi X.

    • KOŃCOWE SPRAWDZENIE! Wentylator jest umieszczony tak, aby przewód wychodził do góry, przez górny kanałek do wózka osi X. Nie zapomnij użyć obydwóch kanałków w wózku osi X. Upewnij się, że PRZEWODY NIE SĄ PRZYSZCZYPNIĘTE w żadnym miejscu!

  26. Przykręć wentylator trzema śrubami M3x14. Dokręcaj je ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wentylator może się swobodnie obracać.
    • Przykręć wentylator trzema śrubami M3x14. Dokręcaj je ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wentylator może się swobodnie obracać.

    • Zauważ, że śruby same "gwintują" sobie otwory w częściach drukowanych i nie ma tam nakrętek

    • Ostatni otwór zostaw na razie pusty.

  27. Dla następnych kroków przygotuj: Extruder-idler (dźwignia dociskowa ekstrudera) (1x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Extruder-idler (dźwignia dociskowa ekstrudera) (1x)

    • Koło zębate Bondtech BEZ OTWORU na wkręt dociskowy (1x)

    • Łożysko (2x) może znajdować się w otworze koła zębatego

    • Wałek (1x)

    • Nakrętka M3n (1x)

    • Śruba M3x40 (2x)

    • Sprężyna dźwigni dociskowej (1x) wsuń sprężynę na śrubę

  28. Umieść obydwa łożyska w kole zębatym. Uważaj, mogą się wysunąć podczas montażu.
    • Umieść obydwa łożyska w kole zębatym. Uważaj, mogą się wysunąć podczas montażu.

  29. Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe w dźwigni dociskowej (Extruder-idler). Użyj techniki wciągania nakrętki. Umieść koło zębate w dźwigni dociskowej tak, jak jest to pokazane na ilustracji.
    • Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe w dźwigni dociskowej (Extruder-idler).

    • Użyj techniki wciągania nakrętki.

    • Umieść koło zębate w dźwigni dociskowej tak, jak jest to pokazane na ilustracji.

    • Wsuń wałek przez drzwiczki docisku i kółko zębate. Użyj rozsądnej siły, aby NIE USZKODZIĆ wydrukowanej części. Koniec wałka powinien być wyrównany z powierzchnią części drukowanej.

    • Spróbuj obrócić koło zębate palcami i upewnij się, że możesz to zrobić się bez przeszkód.

  30. Wykorzystajmy możliwość i sprawdźmy raz jeszcze prawidłowe ustawienie filamentu i kół zębatych Bondtech.
    • Wykorzystajmy możliwość i sprawdźmy raz jeszcze prawidłowe ustawienie filamentu i kół zębatych Bondtech.

    • Wsuń filament od góry, przez koła Bondtech, aż do rurki teflonowej.

    • Sprawdź ustawienie kół i popraw je, jeśli to konieczne.

    • Dokręć śrubę, ale zachowaj ostrożność, aby jej nie uszkodzić.

    • WYCIĄGNIJ filament.

  31. Umieść dźwignię dociskową (Extruder-idler) na miejscu i przykręć śrubą M3x40. Nie dokręcaj śruby zbyt mocno - służy ona jako wałek dla dźwigni dociskowej. Sprawdź, czy dźwignia może się swobodnie poruszać.
    • Umieść dźwignię dociskową (Extruder-idler) na miejscu i przykręć śrubą M3x40.

    • Nie dokręcaj śruby zbyt mocno - służy ona jako wałek dla dźwigni dociskowej. Sprawdź, czy dźwignia może się swobodnie poruszać.

  32. Użyj śruby M3x40 ze sprężyną aby docisnąć dźwignię. Przytrzymaj dźwignię z drugiej strony, zanim śruba nie złapie gwintu nakrętki.
    • Użyj śruby M3x40 ze sprężyną aby docisnąć dźwignię.

    • Przytrzymaj dźwignię z drugiej strony, zanim śruba nie złapie gwintu nakrętki.

    • Ze względu na to, że zastosowaliśmy pojedynczą śrubę, musisz dokręcić ją mocno. Główka śruby powinna być zrównana z częścią drukowaną, lub poniżej jej powierzchni.

  33. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Print-fan-support (wspornik wentylatora wydruku) (1x)

    • Śruba M3x10 (1x)

    • Nakrętka M3n (1x)

  34. Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe we wsporniku. To ważne! Użyj techniki wciągania nakrętki.
    • Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe we wsporniku. To ważne!

    • Użyj techniki wciągania nakrętki.

    • Umieść wspornik na ekstruderze u upewnij się, że skośna powierzchnia z otworem jest skierowana w dół (w kierunku dyszy wentylatora).

    • Przykręć wspornik używając śruby M3x10.

  35. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Dysza wentylatora wydruku (1x)

    • Śruba M3x20 (1x) (przeczytaj informację poniżej)

    • Nakrętka M3nS (1x)

    • Dysza wentylatora wydruku została zaprojektowana do montażu przy użyciu śruby M3x18, ale bazując na opiniach od Was i aby ułatwić proces montażu, użyj M3x20. Jeśli torebka z częściami ekstrudera zawierała tylko dwie śruby M3x20, to użyj jednej z woreczka z zapasowymi ("Spares")

  36. Wsuń nakrętkę M3nS w dyszę wentylatora wydruku, do samego końca. Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.
    • Wsuń nakrętkę M3nS w dyszę wentylatora wydruku, do samego końca.

    • Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.

    • Zamontuj dyszę wentylatora (Fan-shroud) i przykręć ją śrubą M3x20. Dokręcaj je ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wentylator może się swobodnie obracać.

  37. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Wentylator wydruku (1x)

    • Śruba M3x20 (2x)

    • Nakrętka M3n (1x)

    • Musisz użyć śruby M3 o długości 20 mm. Jeśli przez przypadek została wkręcona gdzieś indziej, to użyj tej z woreczka zapasowego ("Spares").

  38. Najpierw wsuń wentylator wydruku w dyszę wentylatora i upewnij się, że siedzi w niej prosto. Następnie przykręć wentylator używając jednej śruby M3x20. Dokręcaj ją ostrożnie, aby nie połamać obudowy wentylatora. Obróć ekstruder i umieść nakrętkę M3n w gnieździe.
    • Najpierw wsuń wentylator wydruku w dyszę wentylatora i upewnij się, że siedzi w niej prosto.

    • Następnie przykręć wentylator używając jednej śruby M3x20. Dokręcaj ją ostrożnie, aby nie połamać obudowy wentylatora.

    • Obróć ekstruder i umieść nakrętkę M3n w gnieździe.

    • Wkręć pozostającą śrubę M3x20 z drugiej strony. Dokręcaj ją ostrożnie, aby nie połamać obudowy wentylatora.

    • Poprowadź przewody w kanałku zgodnie z ilustracją. Wygnij przewody delikatnie w stronę ekstrudera, ale NIE ROZCIĄGAJ ich!

  39. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Czujnik P.I.N.D.A. (1x)

    • Wygląd czujnika może odbiegać od ilustracji.

    • Upewnij się, że złącze zawiera cztery przewody. Jeśli tak nie jest, to skontaktuj się z naszym wsparciem klienta.

  40. Umieść czujnik P.I.N.D.A. w uchwycie. Dokładna pozycja nie ma znaczenia, ustawimy ją później.
    • Umieść czujnik P.I.N.D.A. w uchwycie. Dokładna pozycja nie ma znaczenia, ustawimy ją później.

    • Dokręć lekko śrubę M3x10.

    • Zrób małą pętlę z przewodu sondy.

    • Ułóż przewód w kanałku razem z przewodami wentylatora.

  41. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • FS-cover (pokrywa czujnika filamentu) (1)

    • Śruba M3x10 (1x)

  42. Umieść pokrywę czujnika filamentu (FS-cover) na ekstruderze i ustaw zgodnie z instrukcją. Ścięte krawędzie pokrywy muszą być skierowane w Twoją stronę.
    • Umieść pokrywę czujnika filamentu (FS-cover) na ekstruderze i ustaw zgodnie z instrukcją. Ścięte krawędzie pokrywy muszą być skierowane w Twoją stronę.

    • Wsuń śrubę w odpowiedni otwór i dokręć ją.

    • Porada: Jeśli nie dosięga nakrętki, to postaraj się zrównać otwory ze sobą przy pomocy klucza imbusowego lub spróbuj przyciągnąć ją wkręcając dłuższą śrubę z woreczka z częściami zapasowymi.

  43. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Opaska zaciskowa (2x)

  44. Wsuń opaski zaciskowe w szczeliny w wózku osi X, tak jak na ilustracji. Opuść oś X o ok 1/3 zasięgu od góry. Obróć drukarkę tak, jak jest to pokazane na ilustracji - z silnikiem osi X i krótszym profilem skierowanym w Twoją stronę. Ustaw łożyska podobnie, do ustawienia z ilustracji. Dokładna pozycja dolnego łożyska nie ma znaczenia w tym momencie.
    • Wsuń opaski zaciskowe w szczeliny w wózku osi X, tak jak na ilustracji.

    • Opuść oś X o ok 1/3 zasięgu od góry.

    • Obróć drukarkę tak, jak jest to pokazane na ilustracji - z silnikiem osi X i krótszym profilem skierowanym w Twoją stronę. Ustaw łożyska podobnie, do ustawienia z ilustracji. Dokładna pozycja dolnego łożyska nie ma znaczenia w tym momencie.

    • Umieść ekstruder na łożyskach tak, aby górna para była dobrze osadzona. Upewnij się, że wózek osi X (X-carriage) jest skierowany w Twoją stronę (razem z krótszymi profilami).

    • Pozycję dolnego łożyska ustawimy później.

    • Zaciśnij opaski i obetnij ich nadmiar.

  45. Przewody ze strony czujnika P.I.N.D.A. przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku. Przewody ze strony wentylatora hotendu przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.
    • Przewody ze strony czujnika P.I.N.D.A. przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.

    • Przewody ze strony wentylatora hotendu przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.

    • Ustaw łożysko tak, aby było dobrze osadzone w wózku osi X.

  46. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Pasek osi X (850 mm)

  47. Wsuń płaską końcówkę paska w wózek osi X tak, jak na ilustracji.
    • Wsuń płaską końcówkę paska w wózek osi X tak, jak na ilustracji.

    • Użyj wkrętaka lub małego klucza imbusowego aby wsunąć pasek w szczelinę.

  48. Poprowadź pasek osi X przez uchwyt koła pasowego, wokół łożyska 623h i z powrotem. Przeprowadź pasek przez wózek osi X. Poprowadź pasek osi X przez uchwyt silnika, wokół koła zębatego GT2-16 i z powrotem.
    • Poprowadź pasek osi X przez uchwyt koła pasowego, wokół łożyska 623h i z powrotem.

    • Przeprowadź pasek przez wózek osi X.

    • Poprowadź pasek osi X przez uchwyt silnika, wokół koła zębatego GT2-16 i z powrotem.

  49. Zanim kontynuujesz przeciąganie paska przez oś X, poluzuj dwie śruby M3 na uchwycie silnika. Obróć silnik w sposób pokazany na ilustracji, tj. w stronę ramy.
    • Zanim kontynuujesz przeciąganie paska przez oś X, poluzuj dwie śruby M3 na uchwycie silnika.

    • Obróć silnik w sposób pokazany na ilustracji, tj. w stronę ramy.

    • Wsuń złożoną na płasko część paska X-GT2 w odpowiedne miejsce w wózku osi X tak, jak jest to pokazane na drugiej ilustracji.

    • Użyj wkrętaka lub małego klucza imbusowego aby wsunąć pasek w szczelinę.

    • Po tej stronie pasek będzie zwisać, NIE OBCINAJ go jeszcze.

  50. Prawą ręką obróć silnik z powrotem do prawidłowej pozycji i przytrzymaj go (poczujesz, że pasek się napina). Dwoma palcami lewej ręki ściśnij dwie strony paska do siebie. Do ściśnięcia paska powinna wystarczyć bardzo mała siła, ALE pasek nie powinien uginać się pod własnym ciężarem - powinien być prosty zanim go ściśniesz.
    • Prawą ręką obróć silnik z powrotem do prawidłowej pozycji i przytrzymaj go (poczujesz, że pasek się napina).

    • Dwoma palcami lewej ręki ściśnij dwie strony paska do siebie. Do ściśnięcia paska powinna wystarczyć bardzo mała siła, ALE pasek nie powinien uginać się pod własnym ciężarem - powinien być prosty zanim go ściśniesz.

    • Jeżeli masz problemy z obróceniem silnika z powrotem do właściwej pozycji, to znaczy, że pasek jest zbyt mocno napięty.

    • W zależności od napięcia paska, dopasuj jego ilość w wózku osi X.

    • Gdy skończysz, obróć silnik do właściwej pozycji i wkręć z powrotem śruby M3.

  51. Górna i dolna część paska powinny być do siebie równoległe (powinny przebiegać nad sobą).
    • Górna i dolna część paska powinny być do siebie równoległe (powinny przebiegać nad sobą).

    • Aby ustawić pozycję paska, poluźnij śrubki na uchwycie koła pasowego i przesuwaj go delikatnie, aż uzyskasz odpowiednie ustawienie.

    • Dokręć obydwie śrubki na uchwycie koła.

  52. Użyj metody opisanej poniżej, aby sprawdzić, czy pasek jest prawidłowo naciągnięty.
    • Użyj metody opisanej poniżej, aby sprawdzić, czy pasek jest prawidłowo naciągnięty.

    • Przytrzymaj szczypcami wałek silnika osi X.

    • Przesuń ekstruder w kierunku silnika osi X. Nie używaj nadmiernej siły.

    • Jeśli pasek jest prawidłowo napięty, poczujesz opór a ekstruder pozostanie nieruchomy. Jeżeli pasek będzie zbyt luźny, zdeformuje się (stworzy "falę") i przeskoczy na kole zębatym.

    • Pasek jest zbyt luźny? Wróć do kroku 49 i powtórz wszystkie kroki aż do tego, który obecnie czytasz. Musisz obrócić silnik i naciągnąć pasek w wózku osi X. Skrócenie paska przez wysunięcie końcówki o 1 lub 2 ząbki poza wózek osi X powinno wystarczyć.

  53. W poniższym kroku zalecamy użycie białego markera, ale można również przyciąć pasek bez niego. Sprawdź jaka część paska musi zostać przycięta i delikatnie zdejmij koniec paska z wózka osi X, ale upewnij się, że co najmniej 3-4 zęby nadal znajdują się w wózku osi X, ponieważ pasek nie może się poluzować. Jeśli to możliwe zaznacz w którym miejscu przyciąć pasek. Upewnij się ponownie, że znacznik jest we właściwym miejscu, a pasek nadal jest naciągnięty.
    • W poniższym kroku zalecamy użycie białego markera, ale można również przyciąć pasek bez niego.

    • Sprawdź jaka część paska musi zostać przycięta i delikatnie zdejmij koniec paska z wózka osi X, ale upewnij się, że co najmniej 3-4 zęby nadal znajdują się w wózku osi X, ponieważ pasek nie może się poluzować. Jeśli to możliwe zaznacz w którym miejscu przyciąć pasek.

    • Upewnij się ponownie, że znacznik jest we właściwym miejscu, a pasek nadal jest naciągnięty.

    • Używając szczypiec przytnij pasek i wepchnij go do wózka osi X. W razie potrzeby użyj wkrętaka lub klucza imbusowego.

  54. W tym kroku zakończymy napinanie paska. Najpierw przeczytaj instrukcje, ponieważ Twój pasek może być już odpowiednio napięty. Najpierw lekko zwolnij wszystkie śruby mocujące silnik, w przeciwnym razie górny "napinacz" nie zadziała (silnik musi się poruszać). UWAGA !!! PODCZAS NAPRĘŻANIA PASKA ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! ZBYT MOCNE DOKRĘCENIE ŚRUBY SPOWODUJE PĘKNIĘCIE CZĘŚCI DRUKOWANEJ.
    • W tym kroku zakończymy napinanie paska. Najpierw przeczytaj instrukcje, ponieważ Twój pasek może być już odpowiednio napięty.

    • Najpierw lekko zwolnij wszystkie śruby mocujące silnik, w przeciwnym razie górny "napinacz" nie zadziała (silnik musi się poruszać).

    • UWAGA !!! PODCZAS NAPRĘŻANIA PASKA ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ! ZBYT MOCNE DOKRĘCENIE ŚRUBY SPOWODUJE PĘKNIĘCIE CZĘŚCI DRUKOWANEJ.

    • Dokręcaj śrubę M3x18 w uchwycie silnika osi X przy użyciu klucza imbusowego, jednak sprawdzaj naprężenie paska po każdym pełnym obrocie (lub dwóch).

    • Do prawidłowej pracy drukarki potrzebujemy, aby ściśnięcie paska palcami wymagało odrobinę większej siły. Przesuń ekstruder do końca w prawo i sprawdź naprężenie paska po środku osi X.

    • Dokręć z powrotem śruby po naprężeniu paska.

    • Możesz ustawić naprężenie tą śrubą w przypadku wystąpienia problemów z osią X podczas kalibracji lub przesunięcia warstw w kierunku osi X. Dokręcanie śruby napręża pasek, a jej wykręcanie ma odwrotny efekt. Nie zapomnij jednak o poluzowaniu najpierw śrub na silniku!

  55. Zalecamy założenie okularów ochronnych podczas obcinania filamentu nylonowego. Dla następnych kroków przygotuj: Filament nylonowy 50 cm / 19.7 cala (1x)
    • Zalecamy założenie okularów ochronnych podczas obcinania filamentu nylonowego.

    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Filament nylonowy 50 cm / 19.7 cala (1x)

    • Odetnij szczypcami końcówkę filamentu tworząc ostry koniec.

    • Sprawdź, czy końcówka wygląda podobnie do pokazanej na trzeciej ilustracji.

  56. Znajdź otwór pod filament nylonowy. Użyj najmniejszego klucza imbusowego aby upewnić się, że w środku nie ma żadnych przeszkód. Wsuń filament nylonowy w otwór, jednocześnie "wkręcając" go przy użyciu szczypiec. Trzymaj ekstruder drugą ręką. ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ponieważ szczypce mogą się zsunąć i możesz łatwo uszkodzić przewody!!!
    • Znajdź otwór pod filament nylonowy. Użyj najmniejszego klucza imbusowego aby upewnić się, że w środku nie ma żadnych przeszkód.

    • Wsuń filament nylonowy w otwór, jednocześnie "wkręcając" go przy użyciu szczypiec. Trzymaj ekstruder drugą ręką.

    • ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ponieważ szczypce mogą się zsunąć i możesz łatwo uszkodzić przewody!!!

    • Aby sprawdzić, czy filament jest dobrze umocowany, spróbuj delikatnie pociągnąć go ręką. Oś X powinna się delikatnie ruszyć a filament powinien pozostać na miejscu.

    • Jeśli sprawi to trudność, to spróbuj poprawić kształt końcówki filamentu.

  57. Dla następnych kroków przygotuj:
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Tylna pokrywa wózka osi X (1x)

    • Uchwyt przewodów (1x)

    • Śruba M3x40 (1x)

    • Nakrętka M3n (1x)

  58. Przygotuj śrubę M3x40 i uchwyt przewodów z poprzedniego kroku. Wkręć śrubę do końca, aby przeszła przez część drukowaną.
    • Przygotuj śrubę M3x40 i uchwyt przewodów z poprzedniego kroku.

    • Wkręć śrubę do końca, aby przeszła przez część drukowaną.

    • Uwaga: z jednej strony drukowanej części znajduje się otwór na główkę śruby.

  59. Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe - dosuń ją do końca. Użyj techniki wciągania nakrętki. Obróć tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back) i dokręć ją razem z uchwytem na przewody.
    • Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe - dosuń ją do końca.

    • Użyj techniki wciągania nakrętki.

    • Obróć tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back) i dokręć ją razem z uchwytem na przewody.

    • Sprawdź, czy wcięcie w kształcie litery "u" jest odpowiednio wyrównane między obiema częściami.

  60. Przeprowadź przewody z ekstrudera PRZEZ tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back). Zacznij od przewodów czujnika IR, następnie silnika ekstrudera i wentylatora hotendu. W następnym etapie dołóż przewody wentylatora wydruku i czujnika P.I.N.D.A. . Przewody hotendu NIE PRZECHODZĄ przez tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back)!
    • Przeprowadź przewody z ekstrudera PRZEZ tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back). Zacznij od przewodów czujnika IR, następnie silnika ekstrudera i wentylatora hotendu.

    • W następnym etapie dołóż przewody wentylatora wydruku i czujnika P.I.N.D.A. .

    • Przewody hotendu NIE PRZECHODZĄ przez tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back)!

    • Ostrożnie wsuń filament nylonowy i przyłóż tylną pokrywę wózka osi X.

  61. Dla tego kroku przygotuj:' Śruba M3x10 (4x)
    • Dla tego kroku przygotuj:'

    • Śruba M3x10 (4x)

    • Przed dokręceniem tylnej pokrywy wózka (X-carriage-back), ułóż przewody i upewnij się, że żaden nie zostanie przyszczypnięty pomiędzy częściami.

    • Użyj wszystkich czterech śrub, aby dokręcić tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back).

    • Dokręć śruby z rozsądną siłą - nie zdeformuj ani nie ściśnij łożyska pomiędzy częściami drukowanymi.

  62. Dla następnych kroków przygotuj: Opaska zaciskowa (5x)
    • Dla następnych kroków przygotuj:

    • Opaska zaciskowa (5x)

    • Owijka tekstylna 13x490 mm (1x)

    • W zestawie są trzy owijki tekstylne - weź tę najdłuższą i najszerszą.

  63. Rozchyl owijkę tekstylną i nasuń ją na wiązkę przewodów. Nie zapomnij o filamencie nylonowym! Na tym etapie zostaw przewody z hotendu na zewnątrz owijki. Długość pierwszego owinięcia powinna być odrobinę dłuższa niż uchwyt przewodów, ale wystarczy około 5 cm.
    • Rozchyl owijkę tekstylną i nasuń ją na wiązkę przewodów. Nie zapomnij o filamencie nylonowym!

    • Na tym etapie zostaw przewody z hotendu na zewnątrz owijki.

    • Długość pierwszego owinięcia powinna być odrobinę dłuższa niż uchwyt przewodów, ale wystarczy około 5 cm.

    • Delikatnie skręć owijkę tekstylną aby zacisnąć ją na wiązce przewodów, skieruj łączenie (szew) na dół i przesuń ją w kierunku ekstrudera.

    • Weź 3 opaski zaciskowe i wsuń je w otwory w dolnym rzędzie uchwytu przewodów (cable-holder).

    • Obróć owijkę jeszcze raz (nie skręcając przewodów) i zaciśnij opaski.

    • WAŻNE: Obetnij każdą z opasek tak blisko główki, jak to możliwe. Zauważ, że główki powinny być skierowane we właściwą stronę - lekko w lewo.

  64. Weź dwie opaski i przepchnij je przez górne otwory uchwytu przewodów. UWAGA! Dodaj przewody z hotendu zanim zaciśniesz opaski zaciskowe. Ułóż je w kanałku w części drukowanej. Jeśli przewody hotendu znajdują się w pętli, to zaciśnij opaski i obetnij ich nadmiar.
    • Weź dwie opaski i przepchnij je przez górne otwory uchwytu przewodów.

    • UWAGA! Dodaj przewody z hotendu zanim zaciśniesz opaski zaciskowe. Ułóż je w kanałku w części drukowanej.

    • Jeśli przewody hotendu znajdują się w pętli, to zaciśnij opaski i obetnij ich nadmiar.

    • Rozchyl owijkę tekstylną i dodaj przewody hotendu.

    • Porównaj organizację swoich przewodów z ostatnią ilustracją

    • Ustawienie opasek zaciskowych zostało przetestowane z podwójnym uchwytem na szpule z wtryskarki. Jeśli używasz innego uchwytu montowanego na ramie, to upewnij się, że opaski zaciskowe nie będą z nim kolidować.

  65. Czapki z głów! To był najtrudniejszy etap w historii montażu drukarek Original Prusa i3 Poczęstuj się porcją 20% misiów i odpocznij chwilę ;)
    • Czapki z głów! To był najtrudniejszy etap w historii montażu drukarek Original Prusa i3 Poczęstuj się porcją 20% misiów i odpocznij chwilę ;)

  66. Czy już dotarliśmy do końca? Prawie! Sprawdź po raz ostatni poprawność montażu - patrz ilustracja.
    • Czy już dotarliśmy do końca? Prawie!

    • Sprawdź po raz ostatni poprawność montażu - patrz ilustracja.

    • Wszystko sprawdzone? Przejdźmy do: 6. Montaż wyświetlacza LCD

Finish Line

3 other people completed this guide.

Dozuki System

Member since: 09/24/2009

726 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 7

Past 7 Days: 34

Past 30 Days: 118

All Time: 892