Skip to main content
  1. Čelisťové kleště pro osazení distančních podložek
    • Čelisťové kleště pro osazení distančních podložek

    • 2,5mm inbusový klíč pro šrouby M3

    • 2mm inbusový klíč pro zarovnání vyhřívané podložky.

  2. Pro následující krok si prosím připravte: Vyhřívaná podložka MK52 24V (1x)
    • Pro následující krok si prosím připravte:

    • Vyhřívaná podložka MK52 24V (1x)

    • Napájecí kabel (1x)

    • Šroub M3x10 (2x)

    • Podložka M3/3,2/9/0,8 (2x)

    • Samojistná matice M3nN (2x)

    • POZOR, JE NESMÍRNĚ DŮLEŽITÉ správně zapojit napájecí kabel. Než začnete se skládáním, podívejte se na piny. Pin vlevo s označením "GND" musí být připojen k ČERNÉMU DRÁTU

  3. Umístěte černý drát nad pin s označením "GND". Ujistěte se, že používáte kulatý konektor. Na kulatý konektor kabelu umístěte podložku. Prostrčte šroub M3x10 skrz všechny části.
    • Umístěte černý drát nad pin s označením "GND". Ujistěte se, že používáte kulatý konektor.

    • Na kulatý konektor kabelu umístěte podložku.

    • Prostrčte šroub M3x10 skrz všechny části.

    • Podržte šroub a opatrně otočte vyhřívanou podložku vzhůru nohama.

    • Umístěte samojistnou matku M3nN na šroub M3 a částečně ji utáhněte.

    • Otočte vyhřívanou podložku zpět, utáhněte šroub pomocí kleští a inbusového klíče. V dalším kroku potřebujeme upravit polohu kabelu, takže jej zatím nedotahujte příliš silně.

    • Opakujte tento postup pro druhý (červený) drát.

  4. Než budete pokračovat, prosím zkontrolujte znovu, že je kabel správně připojen k vyhřívané podložce. ČERNÝ drát musí být připojen k "GND" ČERVENÝ drát musí být připojen k "VCC"
    • Než budete pokračovat, prosím zkontrolujte znovu, že je kabel správně připojen k vyhřívané podložce.

    • ČERNÝ drát musí být připojen k "GND"

    • ČERVENÝ drát musí být připojen k "VCC"

    • Krytka kabeláže (heatbed-cable-cover), která bude nasazena později vyžaduje, aby byly konektory mírně nakloněny k sobě. Opatrně na ně zatlačte, avšak nechte mezi nimi mezeru.

    • Vzhled vaší vyhřívané podložky se může mírně lišit od posledního obrázku.

    • Nyní utáhněte oba šrouby pevně pomocí kleští a inbusového klíče.

  5. Než budete pokračovat ve skládání, najděte v balení krytku na kabeláž a zaměřte se na otvory. K dispozici jsou dvě verze:
    • Než budete pokračovat ve skládání, najděte v balení krytku na kabeláž a zaměřte se na otvory. K dispozici jsou dvě verze:

    • Nový design s kruhovými otvory v horní části. Menší z dílů má šestihranné otvory. Prosím postupujte dle kroku 6 (Step 6)

    • Starý design s šestihrannými otvory v horní části. Menší z dílů má kruhové otvory. Prosím postupujte dle kroku 14 (Step 14)

  6. Pro následující kroky si prosím připravte:
    • Pro následující kroky si prosím připravte:

    • Vyhřívaná podložka MK52 (1x)

    • Textilní rukáv 5 x 300 mm (1x)

    • Matka M3n (2x)

    • Samojistná matka M3nN (1x)*

    • Šroub M3x10 (3x)

    • Heatbed-cable-cover (2x)

    • *Váš sáček se spojovacím materiálem by měl obsahovat tři samojistné matky M3nN. V případě, že vám jedna chybí, použijte prosím náhradní sáček.

  7. Vezměte menší z dílů a vložte do něj M3n matky.
    • Vezměte menší z dílů a vložte do něj M3n matky.

    • Použijte techniku vtahování matek pomocí šroubu.

    • Díl si ponechte na později (Krok 10).

  8. Vezměte větší z krytů a položte jej vedle vyhřívané podložky. Vyznačený otvor musíte položit přesně na otvor v podložce. Nyní položte krytku na vyhřívanou podložku a zarovnejte ji. Vezměte šroub M3x10 prostrčte jej skrze kryt.
    • Vezměte větší z krytů a položte jej vedle vyhřívané podložky. Vyznačený otvor musíte položit přesně na otvor v podložce.

    • Nyní položte krytku na vyhřívanou podložku a zarovnejte ji.

    • Vezměte šroub M3x10 prostrčte jej skrze kryt.

  9. Podržte šroub palcem a otočte vyhřívanou podložku vzhůru nohama.
    • Podržte šroub palcem a otočte vyhřívanou podložku vzhůru nohama.

    • Použijte samojistnou matici M3nN a utáhněte šroub.

    • Šroub s matkou utáhněte pomocí inbusového klíče a kleští.

  10. Nenatahujte černý kabel termistoru. Nechte jej mírně prověšený pod vyhřívanou podložkou tak, aby se během tisku ještě více nenapnul a neodpojil ze středu vyhřívané podložky. Dejte pozor na to, aby prověšení kabelu nebylo větší než několik milimetrů. Jinak se kabel při pohybu podložky může odírat o rám tiskárny a poškodit! Otočte podložku vzhůru nohama a proveďte kontrolu. Veďte kabel od termistoru pod kabelem pro napájení vyhřívané podložky a několikrát jej obtočte (viz fotografie).
    • Nenatahujte černý kabel termistoru. Nechte jej mírně prověšený pod vyhřívanou podložkou tak, aby se během tisku ještě více nenapnul a neodpojil ze středu vyhřívané podložky.

    • Dejte pozor na to, aby prověšení kabelu nebylo větší než několik milimetrů. Jinak se kabel při pohybu podložky může odírat o rám tiskárny a poškodit! Otočte podložku vzhůru nohama a proveďte kontrolu.

    • Veďte kabel od termistoru pod kabelem pro napájení vyhřívané podložky a několikrát jej obtočte (viz fotografie).

  11. Vezměte textilní rukáv a oviňte jej okolo kabelů z vyhřívané podložky. Po začátek postačí pár centimetrů těsně za krytkou podložky (heatbed-cable-cover). Až budete mít první ovinutí za sebou, zasuňte alespoň 5-6 mm rukávu směrem do krytky .
    • Vezměte textilní rukáv a oviňte jej okolo kabelů z vyhřívané podložky. Po začátek postačí pár centimetrů těsně za krytkou podložky (heatbed-cable-cover).

    • Až budete mít první ovinutí za sebou, zasuňte alespoň 5-6 mm rukávu směrem do krytky .

    • Než budete pokračovat s ovíjením kabelů, musíme rukáv uchytit v krytce. Pokračujte prosím v dalším kroku.

  12. Vezměte menší z krytů, který jste si připravili před chvílí a umístěte jej jako na obrázku. Ujistěte se, že kabel termistoru prochází výřezem ve středu tištěného dílu!!! Jinak dojde ke skřípnutí a následnému zlomení kabelu!!! Podržte kryt a otočte vyhřívanou podložku nazpět. Vložte dva šrouby M3x10 a utáhněte je, postupujte opatrně a dotahujte oba šrouby souměrně.
    • Vezměte menší z krytů, který jste si připravili před chvílí a umístěte jej jako na obrázku.

    • Ujistěte se, že kabel termistoru prochází výřezem ve středu tištěného dílu!!! Jinak dojde ke skřípnutí a následnému zlomení kabelu!!!

    • Podržte kryt a otočte vyhřívanou podložku nazpět. Vložte dva šrouby M3x10 a utáhněte je, postupujte opatrně a dotahujte oba šrouby souměrně.

    • Neutahujte nejdříve jeden šroub a poté až druhý (viz druhý obrázek)!

    • Správně utažený kryt (heatbed-cable-cover) by měl vypadat takto, viz poslední obrázek.

  13. Dokončete ovinutí kabelů textilním rukávem.
    • Dokončete ovinutí kabelů textilním rukávem.

    • Po dokončení ovinutí zakruťte mírně prsty s rukávem (nikoliv však s kabely uvnitř). Rukáv tímto pohybem rovnoměrně ovinete okolo celého svazku.

    • Můžete přeskočit na Krok 21 (Step 21)

  14. Pro následující kroky si prosím připravte:
    • Pro následující kroky si prosím připravte:

    • Vyhřívaná podložka MK52 (1x)

    • Textilní rukáv 5 x 300 mm (1x)

    • Matka M3n (3x)

    • Šroub M3x10 (3x)

    • Heatbed-cable-cover (2x)

  15. Vložte matky M3n do otvorů. Pokud nemůžete matku M3n vložit dovnitř, nepoužívejte nepřiměřenou sílu. Vezměte šroub M3 a našroubujte jej z druhé strany. Jak jej budete dotahovat, stáhne matku dovnitř. Buďte však opatrní, abyste nezlomili vytištěný díl během dotahování. V případě, že je napájecí kabel vyhřívané podložky přišroubován a nikoliv připájen, pak se krytka heatbed-cable-cover nepatrně liší od obrázků, avšak postup montáže je shodný.
    • Vložte matky M3n do otvorů.

    • Pokud nemůžete matku M3n vložit dovnitř, nepoužívejte nepřiměřenou sílu. Vezměte šroub M3 a našroubujte jej z druhé strany. Jak jej budete dotahovat, stáhne matku dovnitř. Buďte však opatrní, abyste nezlomili vytištěný díl během dotahování.

    • V případě, že je napájecí kabel vyhřívané podložky přišroubován a nikoliv připájen, pak se krytka heatbed-cable-cover nepatrně liší od obrázků, avšak postup montáže je shodný.

  16. Umístěte díl heatbed-cable-cover na vyhřívanou podložku a zakryjte připájené kabely a LED. Utáhněte díl k podložce pomocí šroubu M3x10 a inbusového klíče.  Dávejte pozor na to, abyste neskřípnuli (nezlomili) kabely vedoucí z podložky!
    • Umístěte díl heatbed-cable-cover na vyhřívanou podložku a zakryjte připájené kabely a LED.

    • Utáhněte díl k podložce pomocí šroubu M3x10 a inbusového klíče. Dávejte pozor na to, abyste neskřípnuli (nezlomili) kabely vedoucí z podložky!

  17. Nenatahujte černý/bílý kabel termistoru. Nechte jej mírně prověšený pod vyhřívanou podložkou tak, aby se během tisku ještě více nenapnul a neodpojil ze středu vyhřívané podložky. Dejte pozor na to, aby prověšení kabelu nebylo větší než několik milimetrů. Jinak se kabel při pohybu podložky může odírat o rám tiskárny a poškodit! Otočte podložku vzhůru nohama a proveďte kontrolu. Veďte kabel od termistoru pod kabelem pro napájení vyhřívané podložky a několikrát jej obtočte (viz fotografie).
    • Nenatahujte černý/bílý kabel termistoru. Nechte jej mírně prověšený pod vyhřívanou podložkou tak, aby se během tisku ještě více nenapnul a neodpojil ze středu vyhřívané podložky.

    • Dejte pozor na to, aby prověšení kabelu nebylo větší než několik milimetrů. Jinak se kabel při pohybu podložky může odírat o rám tiskárny a poškodit! Otočte podložku vzhůru nohama a proveďte kontrolu.

    • Veďte kabel od termistoru pod kabelem pro napájení vyhřívané podložky a několikrát jej obtočte (viz fotografie).

    • Kabel termistoru může být v černém nebo bílém provedení, jejich vlastnosti jsou stejné.

  18. Vezměte textilní rukáv a oviňte jej okolo kabelů z vyhřívané podložky. Po začátek postačí pár centimetrů těsně za krytkou podložky (heatbed-cable-cover). Až budete mít první ovinutí za sebou, zasuňte alespoň 5-6 mm rukávu směrem do krytky .
    • Vezměte textilní rukáv a oviňte jej okolo kabelů z vyhřívané podložky. Po začátek postačí pár centimetrů těsně za krytkou podložky (heatbed-cable-cover).

    • Až budete mít první ovinutí za sebou, zasuňte alespoň 5-6 mm rukávu směrem do krytky .

    • Než budete pokračovat s ovíjením kabelů, musíme rukáv uchytit v krytce. Pokračujte prosím v dalším kroku.

  19. Umístěte druhou část krytky (dílu heatbed-cable-cover) na textilní rukáv. Ujistěte se, že kabel termistoru prochází výřezem ve středu tištěného dílu!!! Jinak dojde ke skřípnutí a následnému zlomení kabelu!!! Vložte dva šrouby M3x10 a dotáhněte je, postupujte opatrně a dotahujte oba šrouby souměrně.
    • Umístěte druhou část krytky (dílu heatbed-cable-cover) na textilní rukáv.

    • Ujistěte se, že kabel termistoru prochází výřezem ve středu tištěného dílu!!! Jinak dojde ke skřípnutí a následnému zlomení kabelu!!!

    • Vložte dva šrouby M3x10 a dotáhněte je, postupujte opatrně a dotahujte oba šrouby souměrně.

    • Neutahujte nejdříve jeden šroub a poté až druhý (viz druhý obrázek)!

    • Správně utažený kryt (heatbed-cable-cover) by měl vypadat takto, viz poslední obrázek.

  20. Dokončete ovinutí kabelů textilním rukávem.
    • Dokončete ovinutí kabelů textilním rukávem.

    • Po dokončení ovinutí zakruťte mírně prsty s rukávem (nikoliv však s kabely uvnitř). Rukáv tímto pohybem rovnoměrně ovinete okolo celého svazku.

  21. Pro následující kroky si prosím připravte:
    • Pro následující kroky si prosím připravte:

    • Šroub M3x14b (9x) / Šroub M3x12b (9x)

    • Vzhledem k úpravě výrobního procesu mohou v kitu dorazit 12mm šrouby namísto 14mm. Na způsob montáže to nemá vliv.

    • Distanční podložka 6x6x3t (9x)

  22. Posuňte Y-carriage zcela dopředu a  podložku položte za ní. Najděte otvor na středu Y-carriage. Umístěte distanční podložku nad tento otvor.
    • Posuňte Y-carriage zcela dopředu a podložku položte za ní.

    • Najděte otvor na středu Y-carriage.

    • Umístěte distanční podložku nad tento otvor.

    • Přesná pozice distanční podložky bude upravena v dalším kroku.

  23. Prostrčte inbusový klíč skrz otvor uprostřed vyhřívané podložky a umístěte podložku nad připravenou Y-carriage s distanční podložkou. Pomocí inbusového klíče vše zarovnejte. Po zarovnání nahraďte klíč šroubem M3x12b (14b). Šroub zatím utáhněte jen zlehka.
    • Prostrčte inbusový klíč skrz otvor uprostřed vyhřívané podložky a umístěte podložku nad připravenou Y-carriage s distanční podložkou. Pomocí inbusového klíče vše zarovnejte.

    • Po zarovnání nahraďte klíč šroubem M3x12b (14b).

    • Šroub zatím utáhněte jen zlehka.

  24. Přesuňte se k pravé části podložky. Další distanční podložku vložte pomocí kleští. Kleště vsuňte mezi vyhřívanou podložku a Y-carriage.
    • Přesuňte se k pravé části podložky.

    • Další distanční podložku vložte pomocí kleští.

    • Kleště vsuňte mezi vyhřívanou podložku a Y-carriage.

    • Distanční podložku opět zarovnejte pomocí inbusového klíče.

    • Po zarovnání vyměňte klíč za šroub a mírně jej utáhněte.

  25. Pomocí kleští vsuňte distanční podložky na ostatní místa a poté vložte šrouby, které zatím NEUTAHUJTE! Až budete mít osazené všechny šrouby, utáhněte je v následujícím pořadí:
    • Pomocí kleští vsuňte distanční podložky na ostatní místa a poté vložte šrouby, které zatím NEUTAHUJTE!

    • Až budete mít osazené všechny šrouby, utáhněte je v následujícím pořadí:

    • Středový šroub

    • První čtyři šrouby (na stranách)

    • Poslední čtyři šrouby (v rozích)

  26. Tato kontrola je nutná pouze pro starý design (šroub směřuje nahoru).
    • Tato kontrola je nutná pouze pro starý design (šroub směřuje nahoru).

    • Ujistěte se, že kabely od hotendu se nedotýkají a nenaráží do podložky (heatbed).

    • Současným otáčením (proti směru ručiček) závitových tyčí osy Z posouvejte trysku do doby, než se téměř dotkne vyhřívané podložky.

    • V případě, že se senzor P.I.N.D.A. dotkne podložky dříve než tryska, posuňte senzor o kousek nahoru.

    • Ujistěte se, že mezi šroubem v podložce a kabely je mezera. Mezera by měla být 2-3 mm, Ocelový tiskový plát přidá další 1 mm.

    • V případě, že kabely škrtají o šroub, zatlačte kabely nahoru k extruderu.

    • V případě, že kabely již nelze více upravit, povolte šroub M3x10 a použijte náhradní matku M3n, kterou nasaďte na šroub a zkraťte tak délku závitu. Šroub poté vraťte zpět.

  27. Pro následující kroky si prosím připravte: 24V napájecí zdroj (1x)
    • Pro následující kroky si prosím připravte:

    • 24V napájecí zdroj (1x)

    • Kabel pro Power panic (1x)

    • Napájecí kabel (2x)

    • Šroub M4x10r s půlkulatou hlavou (2x)

    • Šroub M3x10 (2x)

    • Napájecí zdroj je navržen tak, aby fungoval po celém světě a automaticky se přepínal na místní síťové napětí.

    • Napájecí zdroj je navržen tak, aby fungoval po celém světě a automaticky se přepínal na místní síťové napětí.

  28. Otočte tiskárnu zádní stranou k sobě a v extruzi si najděte zásuvné matky. Vložte do nich  šrouby M3x10. Šroub zašroubujte pouze na 3-4 otáčky. To by mělo prozatím stačit, aby zdroj držel na místě. Vezměte zdroj  a umístěte ho nad šrouby. Nastavte správnou rozeč zasuvných matek. Zdroj nasuňte na šrouby a utáhněte je, ale ne příliš pevně. V následujícím kroku ještě musíme upravit pozici zdroje.
    • Otočte tiskárnu zádní stranou k sobě a v extruzi si najděte zásuvné matky. Vložte do nich šrouby M3x10. Šroub zašroubujte pouze na 3-4 otáčky. To by mělo prozatím stačit, aby zdroj držel na místě.

    • Vezměte zdroj a umístěte ho nad šrouby. Nastavte správnou rozeč zasuvných matek.

    • Zdroj nasuňte na šrouby a utáhněte je, ale ne příliš pevně. V následujícím kroku ještě musíme upravit pozici zdroje.

    • Ujistěte se, že se zdroj pohybuje nahoru a dolů.

    • Šrouby by měly být schopny držet zdroj ve "vertikální" poloze.

  29. ŘIĎTE SE POKYNY, hrozí riziko DEFORMACE RÁMU! Vložte šrouby M4 do obou děr v rámu. Nastavte polohu zdroje tak, abyste se šrouby trefili do závitů ve zdroji. Zdroj bude pravděpodobně o něco níže, než je potřeba. Mírně ho tedy povytáhněte.
    • ŘIĎTE SE POKYNY, hrozí riziko DEFORMACE RÁMU!

    • Vložte šrouby M4 do obou děr v rámu.

    • Nastavte polohu zdroje tak, abyste se šrouby trefili do závitů ve zdroji. Zdroj bude pravděpodobně o něco níže, než je potřeba. Mírně ho tedy povytáhněte.

    • Zlehka dotáhněte šrouby M4. Pevně je dotáhnete v následujícím kroku.

    • Před utažením šroubů M4 se ujistěte, že je zdroj přitisknutý k rámu tiskárny (extruze hliníku) a také že je přitisknutý ke svislé části rámu.

    • Všechno sedí? Dotáhněte šrouby M4.

    • Nyní utáhněte šrouby M3, které připevňují zdroj k extruzi.

  30. POZOR: Zkontrolujte, zda jste správně připojili kabely! V případě, že jsou kabely nesprávně zapojené nebo nejsou správně dotaženy, je zde riziko poškození zdroje nebo samotné tiskárny.
    • POZOR: Zkontrolujte, zda jste správně připojili kabely! V případě, že jsou kabely nesprávně zapojené nebo nejsou správně dotaženy, je zde riziko poškození zdroje nebo samotné tiskárny.

    • Ujistěte se, že ohnutý konec konektoru je vždy směrem nahoru. Použijte konce kabelů s modrou izolační bužírkou. Tyto konektory jsou mírně širší a nezapadly by do desky Einsy.

    • Polarita vývodů na svorkovnici zdroje je následující:

    • Kladný (+)

    • Kladný (+)

    • Zá!!%@ý (-)

    • Zá!!%@ý (-)

    • Mějte toto na paměti během zapojování kabelů! Následující krok zobrazuje správné zapojení kabelů.

  31. Polovolte šroub na PRVNÍM (kladném) slotu zleva. Vezměte první napájecí kabel a  ČERVENÝ  drát zasuňte dovnitř. Zkontrolujte, zda je ocelová podložka nad  "vidličkou" (konektorem). Šroub pevně utáhněte, ale mějte na paměti, že některé části jsou vyrobeny z plastu.
    • Polovolte šroub na PRVNÍM (kladném) slotu zleva.

    • Vezměte první napájecí kabel a ČERVENÝ drát zasuňte dovnitř. Zkontrolujte, zda je ocelová podložka nad "vidličkou" (konektorem).

    • Šroub pevně utáhněte, ale mějte na paměti, že některé části jsou vyrobeny z plastu.

    • Polovolte šroub na TŘETÍM (zá!!%@ém) slotu zleva.

    • Vezměte ČERNÝ drát z toho samého kabelu a zasuňte ho dovnitř. Zkontrolujte, zda je ocelová podložka nad "vidličkou" (konektorem).

    • Šroub pevně utáhněte, ale mějte na paměti, že některé části jsou vyrobeny z plastu.

    • Zkontrolujte zapojení kabelů znovu! Červený kabel je v prvním slotu a černý kabel je ve třetím slotu.

  32. Polovolte šroub na DRUHÉM (kladném) slotu zleva. Vezměte druhý kabel a  ČERVENÝ  drát zasuňte dovnitř. Zkontrolujte, zda je ocelová podložka nad  "vidličkou" (konektorem). Šroub pevně utáhněte, ale mějte na paměti, že některé části jsou vyrobeny z plastu.
    • Polovolte šroub na DRUHÉM (kladném) slotu zleva.

    • Vezměte druhý kabel a ČERVENÝ drát zasuňte dovnitř. Zkontrolujte, zda je ocelová podložka nad "vidličkou" (konektorem).

    • Šroub pevně utáhněte, ale mějte na paměti, že některé části jsou vyrobeny z plastu.

    • Polovolte šroub na ČTVRTÉM (zá!!%@ém) slotu zleva.

    • Vezměte ČERNÝ drát z toho samého kabelu a zasuňte ho dovnitř. Zkontrolujte, zda je ocelová podložka nad "vidličkou" (konektorem).

    • Šroub pevně utáhněte, ale mějte na paměti, že některé části jsou vyrobeny z plastu.

    • Znovu zkontrolujte zapojení kabelů ! Červený kabel je ve druhém slotu a černý kabel je ve čtvrtém slotu.

  33. Vezměte Power panic kabel a připojte ho do konektoru na zdroji. Oba konce kabelu jsou stejné. Použijte libovolný konec kabelu. Opatrně ohněte Power panic kabel a dejte jej blíže k napájecím kabelům. Pozor při manipulaci, neboť můžete ulomit konektor na desce. Myslete na to, dokud nebude tiskárna plně složená. Netahejte za kabel.
    • Vezměte Power panic kabel a připojte ho do konektoru na zdroji. Oba konce kabelu jsou stejné. Použijte libovolný konec kabelu.

    • Opatrně ohněte Power panic kabel a dejte jej blíže k napájecím kabelům. Pozor při manipulaci, neboť můžete ulomit konektor na desce. Myslete na to, dokud nebude tiskárna plně složená. Netahejte za kabel.

    • Svazek kabelů veďte směrem na druhou stranu tiskárny. K rámu je přichytíme později.

    • Nezakrývejte kabely krytem, vyčkejte na další kapitolu.

  34. Mírně náročnější kapitola, ale dejte si 10 % medvídků. Musíte si také nechat něco na později.
    • Mírně náročnější kapitola, ale dejte si 10 % medvídků. Musíte si také nechat něco na později.

  35. Blížíte se k cíli! Ještě jedna kapitola a stavba je hotová!
    • Blížíte se k cíli! Ještě jedna kapitola a stavba je hotová!

    • Zkontrolujte výsledný vzhled s obrázkem.

    • Nepokládejte prozatím tiskový plát na vyhřívanou podložku. Vyčkejte na instrukce během kalibračního procesu.

    • Jste připraveni na poslední kapitolu stavby? 8. Elektronika

Finish Line

17 other people completed this guide.

Dozuki System

Member since: 09/24/2009

726 Guides authored

0 Comments

Add Comment

View Statistics:

Past 24 Hours: 3

Past 7 Days: 44

Past 30 Days: 238

All Time: 1,739